Recommended Posts

Pravi stock. Izgleda izuzetno ocuvan. Sta planiras da mu radis oko sredjivanja?

planiram felne, M-ov prednji branik,donji deo auta u istu boju, farove i stopove i mozda folije na prozore (al mozda) i to bi bilo to

Link to post
Share on other sites

Dobro izgleda...Da se mene pita maka bi ovaj ''šank'' sa portopaka...Stavija bi ili onaj tanki spojlerčić čisto da ima koju oštru konturu na portopaku ili bez ičega, ali ako se tebi sviđa onda u redu... :D

Jako dobro razmišljanje za bojanje donjeg djela auta i još felgice nabacit i bit će pravi bombončić... :(

Link to post
Share on other sites
planiram felne, M-ov prednji branik,donji deo auta u istu boju, farove i stopove i mozda folije na prozore (al mozda) i to bi bilo to

:D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Samo napred... Izuzetno lep primerk.

Na autu se nesto ne slaze??? Branik i farovi su restajl, a vezni lim i bubrezi su sa starijeg modela. Tu je neko nesto menjao. 100%

Link to post
Share on other sites

Ja pisem sta je stock i kako je fabrika izbacivala, a da li posle toga auto lupan ili je vlasnik menjao sta se njemu svidja, to vec neznam...

Link to post
Share on other sites

ma bre opusteno samo,ja sam 99% siguran da nije lupan,a sto ima te bubrege a ne one izbacene je*em li ga

i ja mislim da su '96-te god pocete nove maske al je ovaj napravljen pocetkom godine pa mozda zbog toga

Link to post
Share on other sites

ja mislim da to nema nikakve veze kad je prvi put registrovan, jer u saobracajnu pise godina proizvodnje a ne prve registracije... mogao je on bit 5 godina u salonu i opet bi bio to godiste, jer kad se ukuca broj shasije izbaci mjesec i godinu kad je sishao sa trake :prankster2: pozz

Link to post
Share on other sites
ja mislim da to nema nikakve veze kad je prvi put registrovan, jer u saobracajnu pise godina proizvodnje a ne prve registracije... mogao je on bit 5 godina u salonu i opet bi bio to godiste, jer kad se ukuca broj shasije izbaci mjesec i godinu kad je sishao sa trake :prankster2: pozz

druze o cemu ti pricas?Reci mi molim te gde se u saobracajnoj neke evropske drzave (konkretno Slovenije)

nalazi godiste auta jer sam ih ja uvezao do sad preko 50 komada,a nigde u saobracajnoj nisam video godiste nego samo datum 1. registracije i kad auto sa tom saobracajnom ode na carinu,carini se da je god. to koje pise u saobracajnoj

ne vidim razlog diskusije o godistu jer se auto ne prodaje,uzimao sam ga za sebe,sto znaci da bi ga uzeo i da je bio 91. godiste

Link to post
Share on other sites