sta dalje???


Recommended Posts

i tako umrla mi tetka iz Gospodjinaca i ostavila 2 hektara zemlje ritske,tu kad bi dugmad posejao opet bi nesto niklo. Nije,daleko bilo. Prodala mi je kocku. E sad uopste nijr losa na oko ali ima gume koje mi se uopste ne svidjaju. Sta predlazete da uradim sa njima? Da li da zadrzim felne a stavim gume drugacijeg profila ili nesto trece...

67342887.jpg

34335122.jpg

photo0051u.jpg

photo0046t.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Obavezno mijenjaj felne i gume...ja sam skoro stavio na moju kocku felne 15-ice i gume,naprijed 195/50 i nazad 195/55 i spustio ga...sad je kao bombon :lol: ...ruzan je kad je visok,BMW je to...pozdrav :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

ajde onda da te priupitam nesto oko felni i guma. mozda nisu najlepse, ali dok ne ulete neke lepse i novije mislio sam da ih zadrzim pa me interesuje da li mogu na njih da stavim 195/50? Sirina je 7j i sada su na njima gume 205/60

Link to post
Share on other sites

Mozes,naravno...moje felne su 7j pa su mi gume naprijed 195/50...evo ti slika:

8303659.jpg

Po meni,ove tvoje felne su extra...malo ih doradiš,i to bi bilo to...staviš 195/50 ili 195/55 spustiš bembaru i teraj :)

Link to post
Share on other sites

milos525 nema ovakve felne, i ima 205/50 gume :prankster2:

@novta

koliko bi ti para trazio za ove felne?

a sto se guma tiche, mozesh da stavish sve 4 205/50, a mozes i pozadi 205/50 a napred 195/55 ili 195/50, lepo ce izgledati u svakom sluchaju :dance3:

btw, kocka ti je extra ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ti za tvoje felne imas da uzmes prstenove posebno i da zamenis i da prosiris felne te tvoje posto te tvoje felne BBS RS mislim ili su to ukrasni srafovi ako nisu imaju da se kupuju prstenovi za njih tako da te nebrinu joti mozes od njih napraviti i da napred ima imas 7 ili 8 j a nazad mozes imati i 9j tako da se ne sekiras

na 7j ides glat 195/50 i uzimas sa ojacanjem onim rubom i pici to ti je taman mera

Link to post
Share on other sites

prijatelju moj kolko vidim imas BBS RS jedne od najskupljih i najboljih felgi za kockicu i ti bi to mjenjao?

pa za vrijednost tih felgi mozes kupiti kakve oces vind đu štajling felge kakve se furaju

covjece imas vrijednu i rijetku felgu radije daj nekome nesto novca da ti ih ispolira i olakira i gume 195/50 koje su najjetinije i mozes i polovne dobre naci za nikakve pare, neke spirale nize za 30-50 eura i gas kocka se preporodi u drugo auto za par sto eura

Link to post
Share on other sites
ti za tvoje felne imas da uzmes prstenove posebno i da zamenis i da prosiris felne te tvoje posto te tvoje felne BBS RS mislim ili su to ukrasni srafovi ako nisu imaju da se kupuju prstenovi za njih tako da te nebrinu joti mozes od njih napraviti i da napred ima imas 7 ili 8 j a nazad mozes imati i 9j tako da se ne sekiras

na 7j ides glat 195/50 i uzimas sa ojacanjem onim rubom i pici to ti je taman mera

moram da te razocaram ali to jesu ukrasni srafovi, tj. bili su dok ih nisam iskucao. Mislim da ovako bolje izgledaju, a i bilo mi je lakse da ih tako smirglam. Po svemu sudeci nisu ni blizu BBS RS, osim sto lice na njih :(

Link to post
Share on other sites

e svasta ovako gledam i izgledaju ko BBS RS skoro pa 100% zanimljiva replika

ali kako god to kad sredis na kocku ide ko budali šamar

Link to post
Share on other sites