Recommended Posts

imam jedan problem sa autom..stavio sam opruge da bi ga spustio,ali gume stoje cudno i sve se izgule iznutra,sad moram opet da ih menjam :)

spoljasnja strana je normalna,a unutrasnja pocele zice da ispadaju..kako mogu da stoje gume ravno da se to ne bi desavalo a da ne moram da podizem auto :/ ???

Link to post
Share on other sites

ae videcu brzo da slikam..gume ne stoje ravno nego su nakrivljene ka unutra i onda ne ide cela guma po putu nego samo jedan deo i guli se samo to..sad cu vidim da slikam

Link to post
Share on other sites

ka unutra su otisle gume,tj. gornji deo ide ka unutra a donji ka spolja,i onda se cepa donji unutrasnji deo

danas sam promenio armotizere jer su oni prosli propali,sada je malo bolje..ali ipak gume nece jos dugo :/

Link to post
Share on other sites
A da centriras trap ? :D

Sredjen je trap,tj. centriran odradjeno..

hocu sliku da postavim,nemam trenutno aparat da slikam,ali sto pre cu da odradim to za sliku pa kacim ovde da mi pomognete

Link to post
Share on other sites
Sredjen je trap,tj. centriran odradjeno..

hocu sliku da postavim,nemam trenutno aparat da slikam,ali sto pre cu da odradim to za sliku pa kacim ovde da mi pomognete

SAMO PONOVO URADI REGLAZU TRAPA I SVE SREDJENO.TO JE NORMALNA STVAR KAD STAVIS SPORTSKE OPRUGE.TAKO JE I MENI KAD SAM STAVIO NA MOG I URADIO REGLAZU I SVE OK

Link to post
Share on other sites
SAMO PONOVO URADI REGLAZU TRAPA I SVE SREDJENO.TO JE NORMALNA STVAR KAD STAVIS SPORTSKE OPRUGE.TAKO JE I MENI KAD SAM STAVIO NA MOG I URADIO REGLAZU I SVE OK

hvala jos jednom svima,stavicu sliku i odradicu sta treba pa javljam sta bude :D

Link to post
Share on other sites

kakvu bre reglazu pozadi na E30, o cemu vi pricate???

@FILIP: ja ti napisah sta je i kako je. znaci, to tako mora jer je zadji trap na E30 takav, nema stelovanja. da bi se ispravio kamber moras da porucis ove dodatke . ako ne zelis to da radis onda nadji profil gume koji uz neki distancer nece kaciti sa unutrasnje strane. ili za pocetak probaj samo sa distancom stim da onda resavas samo struganje ali ne i jedelje guma po obodu tj i dalje ti ostaje minus kamber. u krajnjem slucaju nadji kompromis izmedju visine auta i minusa tj potrosnje guma.

Link to post
Share on other sites
kakvu bre reglazu pozadi na E30, o cemu vi pricate???

@FILIP: ja ti napisah sta je i kako je. znaci, to tako mora jer je zadji trap na E30 takav, nema stelovanja. da bi se ispravio kamber moras da porucis ove dodatke . ako ne zelis to da radis onda nadji profil gume koji uz neki distancer nece kaciti sa unutrasnje strane. ili za pocetak probaj samo sa distancom stim da onda resavas samo struganje ali ne i jedelje guma po obodu tj i dalje ti ostaje minus kamber. u krajnjem slucaju nadji kompromis izmedju visine auta i minusa tj potrosnje guma.

koja je cena distancera?

Link to post
Share on other sites

druze el pricas o prednjem ili zadnjem trapu?

ako je prednji pokusaj sa reglazom,koliko sam razumeo tebi guma nigde ne struze,vec se trosi jer nije pod dobrim uglom u odnosu na asfalt,pa se zato trosi?

Link to post
Share on other sites

e ljudovi ovako,zadnji trap je ok..bio kod majstora,a prednji treba sredim ovih dana..u pitanju su zadnje gume,videcu distancere da uzmem..pa da vidim sta ce da bude

Link to post
Share on other sites