Recommended Posts

Evo i moja benkica, malo sam ga lickao za vikend ;)

Inace, menjac je 6 brzina, lepo ide, a ne trosi mnogo (ali ko misli na potrosnju dok se vozi u bmw-u)

Ajmo raja komentare i predloge, posto ja nisam preterano talentovan za styling :D .

Eto jedino mi ide na ganglije ovaj prednji branik, mislim da bi mnogo bolje legao od kupea...

http://img812.imageshack.us/i/49556912.jpg/

http://img34.imageshack.us/i/16775962.jpg/

http://img267.imageshack.us/i/20049396.jpg/

http://img816.imageshack.us/i/48891668.jpg/

http://img411.imageshack.us/i/54351388.jpg/

Link to post
Share on other sites

super izgleda druze ko lutkica. ja na njemu nebi puno brljao. moje licno misljenje je folije nazad na stakla, distancere da izbacis tockove napolje malo da ti se poravnaju sa rubovima blatobrana, skinuo bi tu oznaku modela na gepeku i mozda ga spustio. i to je to i onako je ekstra znaci smao jos malo sportskog dodira da mu das. naravno to je samo moje misljenje heheh

pozzz

Link to post
Share on other sites

Ne luduj mnogo sa styling-om, auto je kao bombona ;) ... Stvarno izgleda nenormalno ocuvano, a i ova boja je :D Daj neke slike enterijera...

P.S. Drugar prodaje branik od kupea 2004-to pa ako budes hteo da ga probas povezacu vas...

Link to post
Share on other sites
Daj neke slike enterijera...

Ja ne znam gde sam gledao malopre... :D

Steta sto nema sportska sedista i 3-kraki volan, ali sta je tu je... Bitnije je sto je 150 KS i 6 brzina... ;) Drugar moj ima identicnog, stavio mu je chip u Revochip-u i auto ide kao sotona...

Link to post
Share on other sites

auto ti je kao nov...koliko je presao? koje je godiste?

Hvala na komplimentu, auto je 2003 god, presao 165 hiljada, e sad, da li je stvarno ili nije 'bem ga, ali tako izgleda i dobro ide, mislim da jeste. Dosta je ocuvan

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na pohvali, cenim svacije misljenje i ne mislim da niko gresi kod svojih predloga, svako ima svoj ukus.

Eo npr dok47 je izmedju ostalog rekao da bih trebao malo da izbacim felne distancima, to mi je pun pogodak, svaka cast dok47. Ja sam ga ljudi dva sata gledao za vikend i ne mogu da skapiram sta bi trebalo, a znam da bi trebalo :prankster2:

Markkoni - kontaktiracu te za branik, samo da malo stanem na noge sa kintom, sad me ceka: registracija, prevod, servis, alarm, zimske gume, odose pare u tri lepe... Ali ko ga sisa, bitno je da ja :e30:

Link to post
Share on other sites

Auto je pun pogodak, na slikama deluje da je casa.. To mi je sigurno sledeci auto, i kad ga budem kupovao, tacno bi ovakav voleo da imam.. Ako nekad prolazis po ceraku, kontaktiraj me, imas gratis pranje kod mene u perionici, pa se mozda i dogovorimo da ga za jedno godinu-dve otkupim od tebe, pod uslovom da ga ne teras mnogo po dzombi..

Link to post
Share on other sites

Auto je pun pogodak, na slikama deluje da je casa.. To mi je sigurno sledeci auto, i kad ga budem kupovao, tacno bi ovakav voleo da imam.. Ako nekad prolazis po ceraku, kontaktiraj me, imas gratis pranje kod mene u perionici, pa se mozda i dogovorimo da ga za jedno godinu-dve otkupim od tebe, pod uslovom da ga ne teras mnogo po dzombi..

Vazi batice, Boze zdravlja popicemo kafu kad dodjem. A ako odlucim da prodajem benkicu, tebi prvom javljam!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Lepo ocuvan,ja sam postavio slike mog BMW-a ali su nestale.Tako da niko nije video.

Blagodarim, juce smo mu turili alarm, pa nek pisti malo :D

P.S. Batice, nakaci na imageshack, ali na forumu kluba okaci samo linkove, onda ne bi trebalo da obrisu, jer ako ostavis link da automatski vuce sa servera i prikazuje na forumu kluba, kontam da onda ovi sa sajta gde si upload-ovao brisu slike zato sto im opterecuje server.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Dobra boja auta :) Auto izgleda perfektno, za pravu gospodu :)

Hvala druze :thumbsup: , hocu uskoro da mu uradim angel eyes, pa ce biti jos koja slikica

P.S. @dok47 - poslusao sam te za distancere, stvarno ima efekta. Hvala za savet!

Link to post
Share on other sites

Kad stavis angel ayes stavljaj slike da vidim, pa da onda i ja na moj :)

Vidi kako stoje kod mene, ali ne moze biti promasaj nikako, potpuno drugi auto.

Link to post
Share on other sites

Vidi kako stoje kod mene, ali ne moze biti promasaj nikako, potpuno drugi auto.

E, znam da su ccfl, ali koju boju svetlosti si stavio? Jel 6000K ili manje?

Ovi tvoji do jaja izgledaju, nisu žuti, ali nisu ni onako preterano plavičasti.

Link to post
Share on other sites

E, znam da su ccfl, ali koju boju svetlosti si stavio? Jel 6000K ili manje?

Ovi tvoji do jaja izgledaju, nisu žuti, ali nisu ni onako preterano plavičasti.

Samo kupi od Babica i to su ti. Uklapa se u boju od 6000 K.

Link to post
Share on other sites

Kao "apoteka". Svaka čast. :)

:hi: blagodarim

E, daj i ti koju sliku svoje makine, da vidimo kako izgleda, nisam video da imas slike negde. Ima brdo dobrih ideja koje ti ljudi mogu dati kada vide slike

Link to post
Share on other sites

Nisam nameravao, ali što da ne.

Za par dana, kada ga vratim kući snimiću po neku, pa ću ih okačiti.

Link to post
Share on other sites