e39 523I novi ljubimac


Recommended Posts

od opreme centralna brava, podizaci stakla, el retrovizori , dig dvozonska klima, air bag za vozaca, suvozaca, u vratima , el zavesica na zadnem staklu, asc, i neznam sta jos posto je tek par dana kod mene

cenu nebih znao da vam kazem posto je uradjena zamena. Dao sam mu audi a6 1,9tdi 110ks 1997god noviji model u losem stanju.

auto je stvarno u dosta dobrom stanju uvezen prosle godine jedino bi trebali da se zamene prednji amortizeri jer pomalo ljuljaju. lepo ide nista nellupa, ne krcka

ima sekvencijalni plin ugradjen pre par meseci potrosnja odlicna normalna voznja oko 10l plina ili ti 370km za 2418 dinara

Felne 17 napred 224-55-17 nazad 245-55-17 jedino mi se one bas nesvidjaju ali ima vremena na prolece ce da legnu nove

presao 212000km

Link to post
Share on other sites

Koliko vidim imas i parking senzore... Koje je godiste?

A6 vs E39? Daj neki subjektivan komentar, ako se iskljuci samo prednost koju ima jaci BMW-ov motor.

Pa tesko je porediti ta dva auta jedan dizel drugi benzin,ali mogu neke sitnice napisati koje sam do sada primetio.

zavrsna obrada u audiju je mnogo bolja bar se meni tako cini.

piksla u bmw mi je nekako na pogresnom mestu suvise nazad

sto se ostalog tice stabvilnost je mnogo veca kod bmw-a

Sto se tice potrosnje auto je tek par dana kod mene tako da za sada mi je trosio 10l plina na sto kilometara gradske otvorene voznje. ali to nemoze da se poredi sa potrosnjom recimo u Beogradu ovo je mali grad imamo dva semafora nema guzve

1998.g

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

E pa ovako ljudi, posle duzeg pokusaja prodaje ni jedan kupac nije dosao da pogleda auto vec su nudili neke mizernu sumu novca preko telefona, ja sam odlucio da svoj bmw zadrzim za sebe.

Posto je stvarno utegnut i u dobrom mehanickom stanju odlucio sam malo estecki da ga ulepsam pa zato od vas trazim pomoc kako da ga sredim.

Za sada sam planirao prednje nove crne angel ayes farove i neke felne, ali koje

predlazite sta da menjam radovi krecu za vikend

a da zaboravih zasto sam ga prodavao. Hteo sam neki mladji bmw

evo i slika

http://s1135.photobucket.com/albums/m628/Slobomiha/Snapbucket/?action=view&current=9f02c7

http://s1135.photobucket.com/albums/m628/Slobomiha/Snapbucket/?action=view&current=a51536

Link to post
Share on other sites

Pa problem sto neznam ni ja koje bi mu lepo stajale, ali dok nenadjem neke koje mi se svidjaju recite mi gde mogu da nadjem najeftinije crne angel eyes farove za njega i stopove sa belim migavcima pozadi? narucio bih to vec sutra

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ove su za seriju 3 tebi treba nesto u ovom opsegu serija 5 (E39) 5 x 120(raspon rupa) 18...20(et ili ti offset felne) 74.0( precnik centralne rupe)da bi sve bilo fest, bez zezanja sa distancerima i ostalim glupostima

Link to post
Share on other sites