Recommended Posts

Danas je stigla osnova za pravljenje auta ...neko moje razmisljanje je da odradim kompletan auto spreman za drift koji cu ponekad voziti i vikendom za svoju dusu a ako procenim da imam talenta :pleasantry:,mozda nekad i izadjem na stazu...:pilot:

U planu je motor 3.5 a mozda kasnije legne i neka turbinica na njega...

Fotografija0842_resize.jpgFotografija0841_resize.jpgFotografija0843_resize.jpgFotografija0844_resize.jpgFotografija0845_resize.jpgFotografija0846_resize.jpgFotografija0848_resize.jpgFotografija0853_resize.jpg

sve vase dobronamerne predloge,savete i kritike cu rado saslusati...imam neko osnovno znanje i uzdam se u pomoc prijatelja...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bitno da si ti pazario dobar auto za male pare. :preved:

bice jos bolji....pare ko pare,dodju i odu....bitno je da obogatimo svoj zivot onim sto volimo..

Link to post
Share on other sites

par pitanja za iskusnije...

-ventilatore u kabini,prekidace i mali hladnjak da vadim ili ne? auto ne planiram da vozim zimi niti da se vozikam sa njim svakodnevno...

-rezervoar bi takodje skinuo i u gepeku odradio neki manji od 10-15 lit...?

vase misljenje,za i protiv,argumenti..

Link to post
Share on other sites

Svaka cast na smelosti i zelji da pocnes od nule. Bice to slatke muke.. ;)

A sto se tice ODGOVORA o prekidacima, rezervoaru.. Imas 2,3 coveka na forumu koja mogu da te o tome posavetuju, znas koji su.. sve ostalo smo obicni zaljubljenici, tako da ti je najbolje da se cujes sa njima ili jeftinije(i ostanu ti info.u memoriji poruke) preko p.p. Pozdravljam tebe i tvoj projekat! :e30:

Link to post
Share on other sites

posto je auto na NS table red je bio da dodje i proveren motor iz NS...stigao je m30b35 iz m535,pletena izduvna grana,cipovan komp,nosaci i mali hladnjak ulja...:e30:

Link to post
Share on other sites

posto je auto na NS table red je bio da dodje i proveren motor iz NS...stigao je m30b35 iz m535,pletena izduvna grana,cipovan komp,nosaci i mali hladnjak ulja...:e30:

sa srecom da te sluzi kao sto je mnoge pre tebe :)

Link to post
Share on other sites

Ovo je trebalo kod mene da zavrsi zimus,nemogu da prezalim sto nisam imao dovoljno finansija..Zver.. :)

Link to post
Share on other sites

farovi dovedeni u red,vremenom se nakupilo brdo blata u njima...

Fotografija0882_resize.jpgFotografija0884_resize.jpg

skinuta izolacija u gepeku i odstranjeno mesto za rezervni tocak...utvrdjeno da ce biti malo vise posla za limare nego sto je planirano...

Fotografija0885_resize.jpgFotografija0887_resize.jpgFotografija0889_resize.jpg

Link to post
Share on other sites

Zbog cega seces pozarni zid???

rece mi mirko da je sa ovim nosacima pomeren u nazad i da moram malo da isecem pozarni zid...nije mi to neko cimanje,i onako mora malo limar da zakrpi gepek i montira rol bar...

Link to post
Share on other sites

Nemoj da se stidis da zoves u pomoc, sklapaj to brze da se trkamo.. :D

jel ide taj tvoj m3 uopste?? :D cuo sam da ga neki gsi oduvao sa zrenjaninca..:P

Link to post
Share on other sites

Jbg brz decko, sta da se radi... Prodao ga covek ubrzo posle toga, nabio sam mu kompleks kad smo krenuli iz mesta :D A na roll on-u se kurcio :D

Link to post
Share on other sites

Jbg brz decko, sta da se radi... Prodao ga covek ubrzo posle toga, nabio sam mu kompleks kad smo krenuli iz mesta :D A na roll on-u se kurcio :D

svrati do mene da mi das neke savete..nisam neki majstor i samo davim ljude kako,sta...:rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Kod mene je ostalo kompletno grejanje u kabini :) mozda se driftuje i zimi nikad se ne zna ;)

Sa rezervarom sam poludeo, moracu da napravim neki u gepek. Kad vec radis sve od nule odradi i to odma.

Link to post
Share on other sites
' date='22 July 2011 - 10:55 PM' timestamp='1311367340' post='165076']

Kod mene je ostalo kompletno grejanje u kabini :) mozda se driftuje i zimi nikad se ne zna ;)

Sa rezervarom sam poludeo, moracu da napravim neki u gepek. Kad vec radis sve od nule odradi i to odma.

jesi pomerao motor u nazad?

rezervoar pravim u gepeku,stvarno mi ne treba 60-70 lit goriva ...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.