BMW Pininfarina Gran Lusso Coupe


Recommended Posts

Presrecan sam sto nece ici u serijsku proizvodnju jebo ih italijanski dizajn,vidi se iz aviona da nije ni nalik bmw dizajnu, kao i onaj zagato jebo ih on

Link to post
Share on other sites

ja ipak preferiram italijanski dizajn preko koreanskog, gde su prednja maska,

farovi i stopaljke preko pola auta, a to je izgleda sada moda kod svih proizvodjaca!

ne znam za koga vise ti nemci dizajniraju automobile, ali opet jedna E38-ca ili E39-ka bi dobro dosla.

Link to post
Share on other sites

za koga? ... pa za tebe, mene, nas.... hard core.. zato je e30-e36-e46 jos extra, a ko se seca alfe 155, 147... niko

Druze postavi to pitanje na alfinom forumu pa ces videti ko je se seca... Pitace oni tebe sta je to e30 :lol:

Realno... Meni se ovaj bmw ne dopada uopste kao sto mi se ni compakt ne svidja, ali ove iz fabrike zabole za moje misljenje tako da cu da vozim ono sto mi se svidja i za sta imam mogucnosti a oni neka prave sta zele :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

E 46 ima najlepsi dizajn,po mogustvu m3,od tad mi se cini da je bmw malo zalutao sa dizajnom u nekim narednim godina,ali polako se vraca izuzev ovog modela na srecu jednog primerka,ovaj italijanski dizajn je kao neka karikatura iskrivljenog pola maseratija pola alfe sa bmw ovim znakom,a sto se tice alfi ko to uopste gleda i primeti na ulici, dosadna prednja vuca uz to nekvalitetan auto koji vise provede kod majstora nego na putu.

Link to post
Share on other sites