Recommended Posts

Doslo vreme da predjem i ja na malo ozbiljniju masinu...

Svoj e46 menjao sam za e39...

U e46 sam dosta ulagao i bio je bas u jako dobrom stanju ali "nesto me teralo" da ga promenim...

Zajednicka slika za kraj...
Auto je vizuelno u korektnom stanju, ima par tackica gde se pojavila korozija i prednje desno krilo je udareno .
Ima plin atestiran i upisan, servisnu knjigu i podatke o vlasniku iz Nemacke i decku koji ga je uvezao 2013 i sa kojim sam se ja menjao.
Cudan mi je benzinac malo i nisam navikao da ga gazim po obrtajima jer sam vecinom vozio dizele do sada.
Sto se udobnosti tice tu nema sta da se prica, velika je razlika e39 vs e46...
Enterijer je odlicno ocuvan, ima grejace sedista, mf trokraki volan, pdc, el podesavanje sedista, kozu...
BC ne radi (za sad) :rolleyes:
Na njemu su plave opruge i stelujuci amortizeri ... Ne znam sta je tacno i koja marka jer se ne vidi lepo ali sutra idem kod Gorana u Bataju pa cemo videti sta strucnjak kaze ... :)
(i naravno AlexaBG je sinoc u 01h prelepio bubrege u crno) hrom mi se nije nikada svidjao...

Evo jos koja slicica ...

IMG_5758.jpg

Fali mu jedno dooobro poliranje... nisam mogao da verujem na sta lice automobili koji se voze u Boru...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro dosao u klub. I ja kad sam kupio e39 nisam verovao koja je razlika u odnosu na e46. Posto sam imao oba desetak dana. Vratim se i sednem malo u e46 i vozim i ne mogu da verujem koja je razlika. Ne zelim da kukam na trojke, ali petica je druga prica, totalno.

Neka je sa srecom. Odlicna petica jos bezninka...

Link to post
Share on other sites

Gledam ovaj tvoj auto i razmišljam kako mi nedostaje moj bivši koji je bio iste boje. Ubedljivo ali ubedljivo najzahvalnija boja za održavanje.... Mesecima možeš da ne pereš auto :rofl:

Link to post
Share on other sites

Dobro dosao u klub. I ja kad sam kupio e39 nisam verovao koja je razlika u odnosu na e46. Posto sam imao oba desetak dana. Vratim se i sednem malo u e46 i vozim i ne mogu da verujem koja je razlika. Ne zelim da kukam na trojke, ali petica je druga prica, totalno.

Neka je sa srecom. Odlicna petica jos bezninka...

Postoji jedan majstor vrhunski majstor koji je izjavio sledece : (prepoznace se on)

Kaze kolika god je razlika izmedju trojke i petice tolika je izmedju petice i sedmice. E sad da li je tako valja probati :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...