e34 525 td iz 1994 godine.....


Recommended Posts

Ovo je moja vozilica, nedavno sam je kupio i nadam se da cemo se ja i ona dugo druziti....... :big_boss:

P5260003.jpg

P5260002.jpg

P5260001.jpg

P5260004.jpg

e sad ne mogu a da ne okacim neke slike od do jucerasnje auto koje sam imao jedno 13-14 godina.....

P7240015-1.jpg

P8230001.jpg

P7240003.jpg

Felicia1.jpg

Link to post
Share on other sites
auuu gledaj skode, tuga ... haha... druze neces valjda BMW-a sredjivat u "ovom pravcu" ???

jok bmw ostaje kakvo je, skoda je vec 10 godina bila u tom fazonu...............na benjamina mozda samo xenone i one sive zmigavce.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mogao bi da mu nabacis neke felne,zamenis bele stopove i migavce i ima da bude drugi auto.Inace ovako je farbrika,ok :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

hahah, pa auto je osvezivan ali ne sto sam ja htio vec sto on trazio. dakle pre dva dana ubacen je novi akumulator posto stari je crko, a pre nedelju dana sam menjao sve gumice na bos-pumpi, posto stare su bile ukrutene i curila je nafta. sada je auto sasvim ok sto se tice tih stvari, a za osvezenje najpre bih ga unutra sredio tacnije sedista su horor pa ne znam dali da stavim navlake, da ih tapaciram ili da kompletno kupim druge. inace za sada mi je bitno da auto me prenosi od tacke a do tacke b, a na proljece cu da se zabavim s njim jer sad sam zapoceo jedan drugi projekt, sto vise ceka nekoliko godina na mene, ali to cu da postavim u neku drugu temu. BTW koliku evropskih kostaju komplet sedista onako pristojno ocuvanih, u srbiji???

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

evo mene da opet osvezim temu, ali da se ne ljute neke kolege, nisu u pitanju samo nove fotke, vec sam nesto i uradio. naime inspirisan od kolega leon 63 i njegov topic o maglenkama ( u ovoj prilici zahvaljujem se njega), resio sam da se malo pozabavim maglenkama............u nastavku prepusticu da slike govore....od starta do kraja

P7250020.jpg

PB150001.jpg

PB160001.jpg

SLIKA-0002.jpg

er.jpg

PB230004.jpg

PC020015.jpg

PC020016.jpg

PC030017.jpg

PC030019.jpg

PC030020.jpg

PC030022.jpg

PC030025.jpg

PC030029.jpg

PC030030.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

danas sam nesto radio-menjao sijalice na salt tablu, sve super je izaslo, ali kad sam stavio kljuc na kontakt, airbag indikator poceo je da treperi :huh: . i sada pri svako paljenje isto. nakon 10 minuta voznje, vise ne treperi nego sija celo vreme-dok ne ugasim auto :ok: :lol: :) .....ima li ko pojma sta mu je? p.s. da bi promenio sijalice, morao sam da skinem volan a s time i airbag.

Link to post
Share on other sites

Ako nisi ostetio kabal od air baga a davao si kontakt dok je bio skinut onda samo reetuj gresku jer je registrovao da nemas air bag kada si davao kontakt pre vracanja air baga,verovatno da je to problem,samo odi na dijagnostiku i resetuj gresku

Link to post
Share on other sites