Recommended Posts

Ima tu dosta toga da se radi, ali ima dobru osnovu.

P.S. Promeni mu zadnje stopove ( moje misljenje)

Link to post
Share on other sites

da,ima da se radi ali polako.stopovi obavezno idu samo da nabavim malo kinte za dalji rad.sad sam trenutno preokupiran sredjivenjem unutrasnjosti.pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mali update,stavljena nova rucica menjaca,maglenke,andjelke i zmigavci crni,ofarbani donji delovi branika i pragovi u boju auta,zadnje stopove menjam kad pridju suske.sutra ide na zatamnjivanje stakla pa kacim slike na uvidjaj.za sad je to odradjeno.dalje idem polako.kacim slike kad zavrsim stakla

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Bilo je malo izmena u zimskom periodu,prvo sam hteo da ga prodam ali sam na kraju ubacio plin i sad ne izlazim iz auta.Ubacen Lovato sekvent plin i ja sam prezadovoljan!Skoro se i ne oseca razlika a o potrosnja je ok (10L gradska voznja).Kupljene felne sa gumama 225/50/16 koje cekaju bolje vreme da budu namontirane.Takodje i M lajsne cekaju montazu.Zmigavci prednji su 'smoked' i mnogo bolje leze.U potrazi sam za drugim stopovima.Slike ce biti kad se malo prolepsa vreme.

Link to post
Share on other sites
Koji Lovato sekvent?

Aj slikaj motor.

Sistem je Easy Fast Lovato. Prezadovoljan sam. Dvoumio sam se oko Lovato i BRC ali prevladao je Lovato jer svi kazu da BRC dizne se cuju kao dizel a i drugar ima na Audiju RS4 BRC sistem i nije nesto zadovoljan. A i fabrika Lovato mi je na 5 km od kuce.

Slikacu motor sutra.

Link to post
Share on other sites