bmw e87 120d


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

utisci kakvi mogu da budu sve vreme mi kez na faci!

fenomenalni nemogu da verujem sta sam ja vozio... ovo je nesto sto bi svakom od srca preporucio auto lezi ko pegla a udobniji nego na fabrickim oprugama i amortizerima! ma nemam komentar odusevljen sam , koji god auto da kupim od sad ovo ce mi biti prva investicija!

vredi svaku paru! :) :) :) :) :) :) :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

evo i ovde da se predstavim... Zovem se Branko... Danas sam postao vlasnik bmw 116 iz 2009god. Zadovoljan sam jako... Nisam jos stigao da ga registrujem i sve to,ali jedva cekam da pocne nova nedelja i da sredim tu papirologiju...

inace,imam nekoliko pitanja,on od opreme ima onu standardnu klimu i nema navigaciju... Da li je kojim slucajem moguce menjati taj deo ispod radija i stavljati onaj digitalni deo klime i da li je moguce stavljati naknadno fabricku navigaciju...

unapred hvala i punooo pozdrava!

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

moguce je manuelnu klimu zameniti digitalnom, s tim sto je kod bmw-a ona dvozinska pa to iziskuje malo detaljnije i opseznije zamene i naravno visu cenu sto ne znam koliko ti se isplati, ali racunaj na 1000 eur...Sto se navigacije tice, mozes i nju staviti, ali onda komande klime idu iznad navigacije i menja se kompletna tabla...Pogledaj slike koje sam ja postavio za svoj auto pa ces videti o cemu ti govorim...Iskreno, nisam siguran da ti se to isplati...

Ja sam zeleo da stavim ksenone i kad su mi rekli da to treba da kosta preko 1000 evra, odustao sam...

Link to post
Share on other sites

moguce je manuelnu klimu zameniti digitalnom, s tim sto je kod bmw-a ona dvozinska pa to iziskuje malo detaljnije i opseznije zamene i naravno visu cenu sto ne znam koliko ti se isplati, ali racunaj na 1000 eur...Sto se navigacije tice, mozes i nju staviti, ali onda komande klime idu iznad navigacije i menja se kompletna tabla...Pogledaj slike koje sam ja postavio za svoj auto pa ces videti o cemu ti govorim...Iskreno, nisam siguran da ti se to isplati...

Ja sam zeleo da stavim ksenone i kad su mi rekli da to treba da kosta preko 1000 evra, odustao sam...

kolko ksenoni?!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...