Recommended Posts

Od skoro,i cini mi se sve cesce,se cuje neki zvucni signal,neznam da li u tabli ima neki zvucnik ili sta vec.nema pravila kad ce se cuti. da li je neko imao slican problem? u pitanju je E36 '95.god

Link to post
Share on other sites

E da,bas kao gong.a to mi i jeste cudno sto ne izlazi nikakvo upozorenje na displeju ili tako nesto nego ajd sad pogodi sta prijavljuje.sat nije menjan,bar ne od 2004. nemam nikakvog iskustva sa ovakvim stvarima

Link to post
Share on other sites

Da li imas senzor za mjerenje spoljasnje temperature?

Meni se to desavalo, ludio sam, dok nisam skonto da svaki put kad temperatura vani padne ispod +3 stepena, on me upozori sa takvim signalom.

Link to post
Share on other sites

Meni "gonguje" za sve i svasta, ostao sam i bez nekog senzora na posudi za tecnost za pranje stakla "washer fluid low" ako te nervira zvucnik gonga se nalazi ispod volana, u pravcu levog kolena kada sednes...pa ono...ako dosadjuje.... :thumbsup: upucaj ga :)

Link to post
Share on other sites

i meni se danas to culo. istripovao sam se kao debil sta se cuje, vec sam hteo da pitam ovde. kad ono isto to se vama desava. i meni je isto kad je na oko 3 stepena napolju ono se cuje PIIIP.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

ja imam senzor spoljasnje temperature ali nikada nisam cuo upozorenje. I kada pristupim skrivenim funkcijama na testu 13, koji je inace test za GONG, nista se necuje. Da li je nesto u kvaru ili jednostavno nije aktivirano. E46 2003. je model auta. Ako ima neko neku informaciju

Link to post
Share on other sites

Kod mene senzor spoljne temperature reaguje na manje od +3, a dijagnostički se uključuje da li da ti pali grejače retrovizora i zadnje šoferke sam kada dođe na tu temperaturu.

Link to post
Share on other sites

Kod mene senzor spoljne temperature reaguje na manje od +3, a dijagnostički se uključuje da li da ti pali grejače retrovizora i zadnje šoferke sam kada dođe na tu temperaturu.

nisam znao da moze na dijagnostici da se ugasi automatsko paljenje grejaca retrovizora,a ni da moze da se upali automatsko grejanje zadnje soferke?

Kod mene samo greje retrovizore ispod 3c,ali nepali grejanje zadnje soferke.A neznam i kad bi moglo da se ugasi automatsko grejanje retrovizora,kako bi mogao nekad da ih upalim u voznji kad nemam prekidac za njih?

Link to post
Share on other sites