///M3 GTS


Recommended Posts

Otkriven novi BMW M3 GTS

Misterija oko novog BMW-ovog sportskog automobila konačno je rešena predstavljanjem modela sa oznakom M3 GTS. U početku se smatralo da se iza špijunskih fotografija snimljenih na „Nirburgringu” krije takozvani M3 CLS, ali je sada jasno da je u pitanju čistokrvni M3 sa dozvolom da učestvuje u svakodnevnom saobraćaju. BMW GTS se od standardnog M3 razlikuje po aerodinamičkim detaljima kao što su prednji spojler (spliter) i zadnje krilo, manjoj težini (izbačeni su klima-uređaj, zadnja sedišta, navigacija, CD uređaj...), novim alu-felnama od 19 inča i snažnijem V8 agregatu sa 450 konja (standardni M3 ima 420 KS). Sportista od glave do pete dolazi u narandžastoj boji, karakterističnoj za „Lamborginijeve” modele, i sa cenom 115.000 evra u Nemačkoj.

463589bmwm3gts000.jpg

855880bmwm3gts001.jpg

201532bmwm3gts002.jpg

610964bmwm3gts003.jpg

290521bmwm3gts004.jpg

889084bmwm3gts005.jpg

831727bmwm3gts007.jpg

108572bmwm3gts009.jpg

182834bmwm3gts010.jpg

Link to post
Share on other sites

Nikad mi nece biti jasno, povade sve iz kola (klima i pripadajuca salata, navigacija, sedista ovo ono) i na kraju taj auto bude SKUPLJI?!?!?! od orginala? Alo bre gde je tu logika. Pa i ja cu da ustedim na tezini kada sve povadim iz kola. Ajde neka kosta taj spojler i ti branici ali i dalje treba da kosta MANJE ili ISTO kao i orginal pa da ga kupuju zaljubljenici. Iskreno NIKAD ne bih uzeo ovaj auto bez klime. Nema opravdanja. Nece to mnogo da ustedi na masi a opet ni ti sto ga kupe ne voze ga uvek i samo uvek po stazi da bi bilo opravdanje kako nikada nece videti saobracaj, zasto ima onda tapacire i tablu? Znaci iz krajnosti u krajnost, i to propraceno nenormalno visokom cenom.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

koja bre klima o cemu vi pricate..ko razmislja o klimi pa neces sa ovim autom da ides na more sa zenom i decom i tastom pa da joj bude muka pa da joj ukljucis klimu da se rashladi..ovo je auto za jedan dan u nedelji za likove koji imaju para koji ce da ga provoza po stazi "nedeljom"ili dva puta nedeljno ovo je zver koja se budi jednom u nedelji da bi se provozao i koji ce da bude 5-ili 6 auto u garazi..

Link to post
Share on other sites

ma vozio bi ga i bez klime i bez radia,i bez sedista ako treba...sto kaze Bendzuka to nije auto za more i te gluposti!

ako ces da se ladis,kupis onaj ventilator sto se prikljucuje na upaljac i vozi :P

Link to post
Share on other sites

neoprostiva je tolika cijena...za toliko love kupis m3 i slozis ga da opere ovog i to jos imas klimu i nije ti vruce...

kakve su to gluposti....npr imam love pun sam ko brod,idem na stazu da se malo izivim a meni vruce u vatrostalnom odijelu i narandžastom autu koji privlaci sunce ko solarne celije,osjecam se ko u pecnici u necem za sta sam dao brdo love,u necem sa cim ne mogu otici do plaze ili nekog vip diska/lokala bez da budem sav mokar ko cep i da nosim rezervnu odjecu na mjestu gdje je nekad bio zadnji sic i to sve dok vozim otvorenog prozora kroz koji mi visi ruka pri brzini 40kmh jer ne smijem brze zato sto ce me ubiti promaja.....

gluposti....

Link to post
Share on other sites
neoprostiva je tolika cijena...za toliko love kupis m3 i slozis ga da opere ovog i to jos imas klimu i nije ti vruce...

kakve su to gluposti....npr imam love pun sam ko brod,idem na stazu da se malo izivim a meni vruce u vatrostalnom odijelu i narandžastom autu koji privlaci sunce ko solarne celije,osjecam se ko u pecnici u necem za sta sam dao brdo love,u necem sa cim ne mogu otici do plaze ili nekog vip diska/lokala bez da budem sav mokar ko cep i da nosim rezervnu odjecu na mjestu gdje je nekad bio zadnji sic i to sve dok vozim otvorenog prozora kroz koji mi visi ruka pri brzini 40kmh jer ne smijem brze zato sto ce me ubiti promaja.....

gluposti....

do plaze..do vip disca..xaxaxa..razmisljanje ne bih komentarisao..nikad nisam kupovao auto abog drugih ili da bi me videli..zbog takvih mesta,ovaj auto se kupuje prvenstveno zbog sebe..a ti kupi m3 pa ga pakuj..onaj ko ga kupi (gts)sigurno ima i M-a pored ovog i sedmicu i X-a i ne verujem da bi mu bio jedan jedini auto u garazi pa da ide pored diska ili do plaze.....sto se tice odela ili odece..ni to ne bih komentarisao..ti bi tu verovatno plinsku bocu od 100l stavio..ma daj......

Link to post
Share on other sites

alo drug pa sta ti rade slavne licnosti i druge koje imaju love nego se kurce sa istim vozilima odlazeci do lokala i motela u kojima radnik preuzme auto i odveze parking...i sa takvim autima prave 200km godisnje,malo ko ce ga uzet ''samo'' da ga vozi na stazu,takvi ljudi (koji voze stazu) sa toliko love i poznavanja automobilizma nece to voziti,sta mislis zasto je auto takve boje,jel ti stvarno mislis da ce to uzet neki entuzijast sa foruma,to se i kupuje da se kurci.....probudi se....ovo sto sam naveo u prvom postu za plaze i to,ja sam to rekao u primjeru ljudi koji bi to kupili,a ja kao etuzijast ne razmisljam tako,i ne bi to kupio....nikada...

Link to post
Share on other sites