Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sale, kako si zadovoljan sa projektorima ? Vredi li ih ugradjivati i koliko su te izasli sa ugradnjom ?

Link to post
Share on other sites

Mene i dalje lepo sluze, samo sto se klapna bixenona zna zaglaviti pa sam ugasio opciju dugog svetla na samom projektoru, koristim ih samo za kratko svetlo...znaci ne koristim ih kao bixenon nego kao klasican xenon a duga svetla su halogena...

Ne secam se vise koliko su me kostali a sam sam ih ugradjivao tako da ne znam koja bi cena ugradnje bila.

Nije to toliko komplikovano ugraditi samo treba vremena...

Vidim da ih sad ima za 50e set plus xenona od 20e pa navise...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mene i dalje lepo sluze, samo sto se klapna bixenona zna zaglaviti pa sam ugasio opciju dugog svetla na samom projektoru, koristim ih samo za kratko svetlo...znaci ne koristim ih kao bixenon nego kao klasican xenon a duga svetla su halogena...

kad si uzeo ove projektore pre koliko. Koje su ti sijalice u nih 35w ili 55w hoce od jacih sijalica da se iskrivi od toplote koje daju ona oprugica koja regulise klapnu pa zato blokira mada se to desavala u prvoj seriji to su navodno na ovim novim ispravili pa nema blokiranja. Ja furam ih sa 55w od pre dva meseca pre toga 35w i za sada nisam primjetio da je ijednom bolirala klapna...

Uzgred kupe ti je extra sve na svom mjestu...

Link to post
Share on other sites

Ma ja sam dva dana po ugradnji ugasio dugo svetlo na njima ....jednom mi je zaglavila klapnica i posle par bliceva se odglavila...

Pricao sam tad sa Babicem i rekao mi je sta da uradim ali iskreno mene mrzelo da sve to rasklapam pa sam to ugasio posto mi stvarno nisu neophodna dva duga svetla i od tad stoji tako i nemam apsolutno nikakav problem...

Sijalice su 35w a to sam radio pre malo vise od dve godine...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

vjerovatno te zapala ta serija sto im blokira klapnica...

A gde ste nasli sijalice od 55w?ja imam balast od 55w ali su mi sijalice od 35. Kapiram da te od 55w osetno jace svetle ...

Kakvi su vasi utisci?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.