jadnik iz zagreba-)))


Recommended Posts

ja sam jadnik koji zivi u zagrebu i vozi zutu kramu m3 e36. jadnik sam zato jer zivot u zgbu postaje nemoguc zbog bande na vlasti a i ovaj m3 hoce stalno neke novce-))) koliko vidim vi imate 1000000 dijelova za isti pa lako moguce da cu i od vas dosta toga kupovati. :) do tada evo nekih par slika moje krame i jedan filmic:

sd30784.th.jpgimg0514dg7.th.jpgimg0505wb0.th.jpgimg0080kh6.th.jpgimg9966ai5.th.jpg

img9341gw5.th.jpgimg2605ck7.th.jpgimg2627ow3.th.jpg

Link to post
Share on other sites
ti to nakachish kamere napred i pozadi, pa ako te zaustavi murija, kazesh da snimash neku TV emisiju :)

prelep auto, odlichne slike, i josh bolji video, dobrodoshao :)

evo ovdje policije na kraju filmica-))))))))))))))))))))))))) zaustivilu se me jer sam gadno jurio za njima. prvo sta me je pitao je bilo "sta je ovo" jer je kamera bila izvana.-)))

da, m3 kosta dosta ali je razlika u cijeni odrzavanja u odnosu ne neki 325 ili 328 mozda +20%. ja vecinu oem dijelova kupujem van hrvatske jer su kod nas originalni dijelovi jakkkooo skupi.

Link to post
Share on other sites
evo ovdje policije na kraju filmica-))))))))))))))))))))))))) zaustivilu se me jer sam gadno jurio za njima. prvo sta me je pitao je bilo "sta je ovo" jer je kamera bila izvana.-)))

da, m3 kosta dosta ali je razlika u cijeni odrzavanja u odnosu ne neki 325 ili 328 mozda +20%. ja vecinu oem dijelova kupujem van hrvatske jer su kod nas originalni dijelovi jakkkooo skupi.

lepo lepo, nije loshe ;)

daj bre neki snimak gde vozish neki put koji poznajesh, da vidimo kako terash pun gas! :D

al ono 'sorry for bad english' na kraju... :) :) :lol:

Link to post
Share on other sites
daj bre neki snimak gde vozish neki put koji poznajesh, da vidimo kako terash pun gas! :)

imas u prvom postu jedan sa 4 kamere. tam ga teram cesto full gas. sva sreca pa sam stao na benziskoj nakon te voznje i digao haubu. imao sam sto vidjeti: ulje je pocelo curiti kroz cijevcicu koja dovodi ulje u vanos system. :) tko zna sto bi bilo da to nisam vidio a bio sam 300km daleko od zgba i raspolozen za nateravanje. da to nisam vidio mislim da bi mi se motor raspao.

Link to post
Share on other sites

Znam auto sa HR foruma. Perki mi je poslao slike sto ste radili kalendare, one sa dva zuta ///M3 u garazama ( predpostavljam da je jedan tvoj). Auto je extra, nemam reci, snimci su prica za sebe. Samo reci hvale.

To su ove slike

bima7.jpg

zuceslika1obradjenabg5.jpg

zuceslika2obradjenaoq3.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.