A što bi vozili da nemamo BMW?


Recommended Posts

Trenutno mi se jedino Alfa Romeo čini kao mogućnost. Znam da po pitanju voznih osobina nisu ono što su nekada bili, ali jednostavno ne možete ignorirati taj imidž, prestiž, dizajn...Onaj tko vozi Alfu zna se da ima jako dobar ukus i smisao za estetiku :pleasantry:

Htio bi 159 u crnoj boji, iznutra krem koža...ma perfekcija. Ili jedan crveni MiTo za svaki dan, a Spider za preko ljeta :)

A inače ni Ford nema loše aute, ljudi jako podcjenuju tu marku ali što je je, teško da danas netko radi bolji ovjes od njih za masovne aute...Sjećam se kada mene i bratića po zavojima u najslabijem Focusu 1.6 nije mogao uloviti neki A3 2.0 TDI, kakav taj auto ima ovjes je nevjerovatno. I ova nova Fiesta mi je baš lijepa

Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BMW... :pleasantry: Jedino sam neko vreme imao citroen xantia 2.0 16V, sport line exlusiv. Inace ovo mi je treci bimmer. Vozio sam skoro A4 2005. godiste 2.0 tdi na malo duzoj relaciji i iskreno svideo mi se kako ide. Stvarno nisam o tome razmisljao.

Link to post
Share on other sites

Ako govorimo o fantazijama to je svakako porsche 911, nov ili star.

Od ovako prizemnijih zelja, to su Audi A3, novi VW Sirocco i eventualno Honda Accord koja se pokazala kao izuzetan auto za svoju cenu.

Link to post
Share on other sites

Vrlo tesko pitanje...kanim se vec neko vreme da nesto napisem...ali mi nista pametno ne pada na pamet....ili neki drugi RWD auto,koliko god to glupo zvucalo-Mercedes ili neki AWD ili 4WD,e tu bi mozgao izmedju Audi-ja i nekog Mitsubishi-ja i Subaru-a

Link to post
Share on other sites

Da nemam tenutno bmw vozio bih pasata jer jedino jos njega imam u dvoristu (imam i caletovu zastavu 101 , ali to ne mogu racunati pod auto) a kada bih birao zamenu Toyota Land Cruiser ili Hi-lux.

Link to post
Share on other sites
A inače ni Ford nema loše aute, ljudi jako podcjenuju tu marku ali što je je, teško da danas netko radi bolji ovjes od njih za masovne aute...Sjećam se kada mene i bratića po zavojima u najslabijem Focusu 1.6 nije mogao uloviti neki A3 2.0 TDI, kakav taj auto ima ovjes je nevjerovatno. I ova nova Fiesta mi je baš lijepa

A taj fordov ovjes o kome pricas sam iskusio na fordu scorpio 2.9i...ispod Pancevackog mosta... To je jedan mostic ovde u Bgd, ispod koga sam se tako slatko isprevrtao sa fordovim ovjesom :pleasantry::)

Link to post
Share on other sites

Hehe, od tada mi se ne mili ni jedan ford :pleasantry: inace je bio 98', sto je samo 2 god starije od bmw e39. Jbg, ja za novije nemam kinte :)

U poverenju, ford je ono na slovo K,

ford K

:):):) (pa ima taj model, zar ne?)

Link to post
Share on other sites

od novijih honda acord 2007-8 godina predobar auto

a od starijih drla nisan 200 sx predobra osnova za nabrijavanje

ili ford sierra sa 2.9 cosworth motorom cca 3000 eura a drla samo takva ;)

a da nema bmw-a ovaj forum nebi ni postojao a mi bi sjedili vani i gledali u nebo i kontali sta nam to u zivotu nedostaje :)

Link to post
Share on other sites

Mozda neki pasat ili audi a4, ali to samo zbog ekonomcnosti njihovih dizela, a prava stvar bi bila nissan skyline r34 gtr, integralni pogon, definitivno najbolji sestocilindricni motor, naravno posle m3 e36 :)

Link to post
Share on other sites

Ja bi Nissan-a 350 Z da mi financije dopuste,sestak je,zadnja vuca,prekrasan zvuk,u klasi s M3-om...a ni protiv Porcha se ne bi zalio,nekog starijeg,iz ranih 1990.-tih

a posto financije ne dopustaju vjerovatno neku Hondu,mozda Saaba turbaka...

Link to post
Share on other sites