Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa mozda je problem u meni jer ne znam. probao sam kocnica, kvacilo gas, ugasi se. probao rucnu, ugasi se. povucem rucnu, drzim gas, pustam kvacilo... ne znam. mozda treba drugacije nesto?

Link to post
Share on other sites

hehe kakva bre rucna :) podignes rucnu, blokiras zadnje tockove i kako mislis da ih zapalis?

Drzis jednom nogom i gas i kocnicu, ali ne preteruj sa kocnicom i to je to ;)

Link to post
Share on other sites

Desna noga na kocnicu, nabodes do kraja iskrenes kako ti odgovara i dodas gas isto desnom, pustis kvacilo i to je to, ti sa petnaesticama bi to trebalo opusteno da uradis. A na snimku je IS a on ima 140 ks tako da njemu to lakse ide.

Link to post
Share on other sites

Pod jedan: To ne valja tako...

Pod dva : Mogao je bar carape da navuce, a ne da mu gledam te smrdljive negetine!!!!!

Leva na kvacilo, desna pola na kocnicu a pola na gas, a ako ti je bas veliki razmak izmedju papuca onda vise prstima na kocnicu a petom na gas...

Ali poenta je da to uradis u trenutku, da u mementu zavrtis tockove, a kad jednom krenu da se vrte a on stoji, onda je lako!!! ;)

Evo zanimljivog klipa do duse spolja...

Kocnicom dozira da li ce da se krece ili ce da stoji!!! :)

Link to post
Share on other sites

pa mozes samo lamelu da sjebes :) drzi manje kocnicu a veci gas i brze pusti kvacilo

sinoc sam ih zapalio na ford taunus na plin pa ti sad vidi da li tvoj bmw moze ili ne :) ajde cekamo snimak

Link to post
Share on other sites

bola neboj se sa tim 318 kocnicu doziraj osjecajem onako do pola ili malo vise skuzit ces i slobodno gas do kraja i clutch drop ( pusti kvacilo naglo mora da se vrti ebem ga :)

evo prvi dio je sa stisnutom kocnicom a kasnije je otpustam lagano i auto dimi a ide :)

btw svako auto sa zdravih 70-80 ks moze da zapali gume i da radis svasta zanimljivo samo da skuzis osjecaj nista vise :)

Link to post
Share on other sites

Imam ja bolju ideju, uzmi neki debeli karton i sklopi ga u vise slojeva, stani ispred nekog zida i stavi taj karton izmedju branika i zida, polako se nasloni, i kad osetis da je skroz stao, samo ga raspali po gasu i pusti brzo kvacilo i cepaj do mile volje!!! :)

Link to post
Share on other sites

Sta fali kartonu? Malo deblji sloj ili stavi nesto drugo sto ce da ublazi pritisak. Obrtaji, naglo pustanje kvacila i resen problem. A i nije lose ovo sa uljem.

A sta mislite da stane prednjim tockovima na beton, zadnjim na zemlju, mislim da ce mu tako biti lakse, manje ce kocnica trebati da se stisne? :)

Link to post
Share on other sites

Najbolje da se provoza do nekoga od nas, i da mu neko na live primeru direktno i za minut pokaze kako se to radi!!!

@kick

Secam se ovog snimka sa kamionom, mislim da je cak bio na nekom od tuning-styling cd-ova?? :)

Link to post
Share on other sites