Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo i ja da se javim,posto sam pre par dana verio devojku i resio da se zenim,imali smo ludu noc,i od svog tog ludila i pijanstva(znaci bio sam skoro mrtav-pijan) setim se ove teme i BURNOUT-a u 5ujutru i probam moju 318-cu da vidim sta kaze,znaci pusi se kao luda,pedala u patos i nema krize...Nikad dosad nisam probao i sto je najgore sad sam se odusevio,pa mi cesto pada na pamet... :D :) :blum3:

Link to post
Share on other sites
tako je. otisla je 318ka. najvise zbog ove teme. ako ce te mi verovati... sad gledam neki 2.5 da uzmem...
moj ili nije hteo, ili ja nisam znao, ili nije mogo... al zabole me bas. ima da ga lozim uskoro...

lele jest čovjek popizdio...podsjeca me na mene kad sam imo m40b16 :D

Link to post
Share on other sites

necu jos. rano je... hehe. al iskreno, ova tema je prelomila, i kad me je ovaj oduvo sa meckom 190d. tad sam popizdeo, reko mamu ti j***m. na dobos ima da ides. i tako da je planuo za 2 dana. bole me k***c, jedno 200e sam kaliro na njemu, al nema veze... uzecu sad neki 2.5 pa cu da se vozim ko covek i da palim gume na miru.

Link to post
Share on other sites
necu jos. rano je... hehe. al iskreno, ova tema je prelomila, i kad me je ovaj oduvo sa meckom 190d. tad sam popizdeo, reko mamu ti j***m. na dobos ima da ides. i tako da je planuo za 2 dana. bole me k***c, jedno 200e sam kaliro na njemu, al nema veze... uzecu sad neki 2.5 pa cu da se vozim ko covek i da palim gume na miru.

Jesi siguran da ce i 2.5 da pali, ako kojim slucajem ni tad ne umes evo ja ti prodam moj 4.6i plus ima ugradjeno dugme za samopaljenje guma, samo stisnes i nista ne diras, on sve sam odradi. ;)

Link to post
Share on other sites