King Of Europe Drift 2010 - Srbija


Recommended Posts

'Svi drifteri koji su bili u KG za vikend imaju sponzore koji su svetska imena'

ne znam za strance ali SVI nasi drifteri su bez sponzora i svi se sami ili uz pomoc prijatelja snalaze kako znaju i umeju...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Andreja, prebacio sam sve na flash, mene zeza komp pa mi pošalji mail da ti dam flash da postavljaš i slike i video

Link to post
Share on other sites
Andreja, prebacio sam sve na flash, mene zeza komp pa mi pošalji mail da ti dam flash da postavljaš i slike i video

mene zeza komp pa mi pošalji mail da ti dam flash da postavljaš i slike i video

????????????????????????????????????????????

Bitno je ste se extra proveli i da je bilo super. Bez uvrede, ali ne razumem ovaj citirani post.

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da otvorim slike i video a sve sa digitalca sam prebacio na flash kod druga kome je spor internet tako da od njega ne mogu postavljati . Nadam se da sam bio jasan.

Link to post
Share on other sites

Pajku se spava zbunio se :dance3:

I samo da kazem kikcku jebali ga oni sto su mu menjali dif i napravili da motor radi na svih 6 cilindra :)

Kick je nas drug i maximalno se drudimo da ga podrzimo koliko mozemo,tako da sto se sponzora tice ostaje da se nadamo da ce naleteti neki ozbiljniji a do tada tu smo da se pomazemo

Link to post
Share on other sites

Evo onih koji su na licu mesta bili tehnicka podrska....Sto se tice naseg drugara Igora,bio sam sa njim na stazi i stvarno je jako tesko pohvatati auto,kasnije sam na slikama video da se auto bas naginje,ko je probao drift zna sta to znaci....

spma0490.jpg

Uploaded with ImageShack.us

spma0499.jpg

Uploaded with ImageShack.us

spma0517.jpg

Uploaded with ImageShack.us

spma0518.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

Jeb.se nas Japanci.Ja bih samo malo prokomentarisao u vezi male Tojote koja je usla u finale,u kvalifikacijama sam jos predosetio i rekao ovaj ce nas sjebati jer je auto mali,laksi i brze se ukljucuje prilikom proklizavanja za razliku od super jakih M-ova E46 koji gube po koju sekundu jer su teski i duze klizaju te kasne zbog toga mada onu festu sto su pravili BMW to nije mogao ni jedan drugi ali dobro priznajemo poraz jedino mi krivo sto je u mojoj ekipi bio i okoreli mrzitelj BMW pa nas sad zbog toga sve jebe i dusu nam vadi.

Link to post
Share on other sites
pardon... moja greska...

btw, sta je sa tobom?

sve je spremno samo da se posarafa, ali necu da ga sklapam dok je kriza i nema sponzora... posto trenutno imam druge prioritete, tipa posao, zenidba, ovo ono pa nebi svoje pare da bacam na trke a da ostalo mora da ispasta...

Link to post
Share on other sites
Jeb.se nas Japanci.Ja bih samo malo prokomentarisao u vezi male Tojote koja je usla u finale,u kvalifikacijama sam jos predosetio i rekao ovaj ce nas sjebati jer je auto mali,laksi i brze se ukljucuje prilikom proklizavanja za razliku od super jakih M-ova E46 koji gube po koju sekundu jer su teski i duze klizaju te kasne zbog toga mada onu festu sto su pravili BMW to nije mogao ni jedan drugi ali dobro priznajemo poraz jedino mi krivo sto je u mojoj ekipi bio i okoreli mrzitelj BMW pa nas sad zbog toga sve jebe i dusu nam vadi.

350ks na 700 kg plus vozac kakav je stathis -> automatski favorit... to su svi znali...

Link to post
Share on other sites

Zasto Mirko,pa jel nista nije do vozaca,znaci to je to,ako niko ne napravi bolji odnos kilaze i snage nema ni sanse....kad izgubis u glavi borbu odma si ju izgubio i u praksi....

Link to post
Share on other sites
Zasto Mirko,pa jel nista nije do vozaca,znaci to je to,ako niko ne napravi bolji odnos kilaze i snage nema ni sanse....kad izgubis u glavi borbu odma si ju izgubio i u praksi....

ja ne znam dali ti pratis ovo takmicenje... ja ga pratim godinama i znam zasto sam to napisao... taj auto ide kao motor, snage na pretek, hachi je najbolji auto za drift ikada napravljen, a momak je najbolji drifter grcke i pokazao se vec dosta puta i kod nas... nigde nisam napisao da je nemoguce pobediti ga, nego da je on glavni favorit bio...

ja sam sa 2.5 24v pobedio njegovog kolegu koji je drugi u grckoj isto sa hachijem samo malo slabijim od ovoga, samo zato sto nisam dozvolio da me uplasi svojim autom i svojim znanjem i voznjom, a realno je bio 3 klase iznad mene, tako da o driftu ne moras da mi objasnjavas nista...

Link to post
Share on other sites