Recommended Posts

Zanima me sledece. Koliko je reg za njega godisnje. Jel moze da se odradi na invalida, pa koliko onda bude? Koliko trosi plina ako je sekvent, a koliko kad nije sekvent? Koliko benzina trosi? Kakav je za odrzavanja u odnosu na 1.8?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zanima me sledece. Koliko je reg za njega godisnje. Jel moze da se odradi na invalida, pa koliko onda bude? Koliko trosi plina ako je sekvent, a koliko kad nije sekvent? Koliko benzina trosi? Kakav je za odrzavanja u odnosu na 1.8?

Registracija 48252.00din

Na Invalida 15165.00din

Potrosnja benzina je za litru veca od 320i a to je negde oko 13l.

Link to post
Share on other sites

hoce 2.5 da trosi i manje od 2.0

kome ti to kazes?

nisam reko nista za potrosnju. hocu da kazem da ce 2.5 leteti u odnsu na 1.8 a da ce potrosnja biti veca, jer meni sad trosi ovako 16L plina. a kolko moze 2.5

Link to post
Share on other sites

Ocajno izgleda. Na ovu cenu treba ti jos toliko da ga sredis da bude kako treba. Bez uvrede, ali izgleda da je testa taraba. Neko nije mi jasno kako ti 318 trosi 16 litara plina, kada meni 328IA trosi manje???

Link to post
Share on other sites

nije ni meni jasno. i pre neko vece sam se sreo sa bivsim vlasnikom i kaze kako sluzi bembara, ja reko zadovoljan sam prilicno, ali mi je potrosnja jako velika, kazem mu da trosi 16L plina. kaze on nemoguce, meni je po gradu trosio uvek 11,12L preko toga nikad nije prelazio, sredi to... ovo, ono. j***m li ga.

Link to post
Share on other sites

a sto se tice ovog 2.5. uzeo bih ga, da oce ovaj da da normalnu doplatu. kaze da bi doplatio meni max 250e. ja reko ma kakvi nema govora. aj da je registrovan barem pa mozda i da razmislim, al ovako nema sanse. dok mu ugradim sekvent plin, dok ga reg. sredim osnovno treba mi 1000e. minimum. ne isplati se nikako.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.