Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ti auto kupujes za kesh?

Nemoj pogresno da me shvatis ali ako uzimas za kes onda mozes da biras i da zajebavas svakog ko prodaje auto, losa je situacija sto se tice prodaje tako da kad jos stupi novi zakon za koji dan pa ljudi shvate da je muka terati cuda preko 200KS , ima da kupis kakav oces.

Strpi se malo i polako hladne glave izaberi, probaj vidi obori cenu i nikako po svaku cenu.

Link to post
Share on other sites

evo da vam ispricam ukratko ovu danasnju moju golgotu. sednem u bus ja i drug u 5 ujutro. odemo u Novi pazar. dodje tamo bendzuka i vlasnik zelenog 325. na prvi pogled izgleda dobro. posle kad sam video... strasno. enterijer u kurcu skroz. od duvana sav pocrneo, od zvucnika one mrezice silikonom lepljene, vozacev tapacirung pricvrscen sa 2 srafa onako da se vidi. spolja. ceo je farban, i to jako lose. kederi od prozora negde primili boju jer nije dobro bilo izolovano trakom. siber zabetoniran gitom. zadnja stopaljka polupana. iznad zadnjeg branika sa leve strane rdja, trulez. masina vlazna, dal od benzina, dal od ulja, ne znam, vlazna je. sad stupa voznja. u voznji na davanje gasa se ponasa za nijansu bolje od mog 318. jako lose ide za 2.5. nesto cangrlja od zadnjih tockova, ne znam sta neki ima zvuk cudan... neko cesanje, tako nesto. i jos je bilo sitnica. uglavnom mnogo lose. mnogo losije stanje nego kako izgleda na slikama, a kad smo se culi, sve je super, sve je perfektno, a ono ojebotina teska. les.

eto prevalio sam tolike kilometre i puko pare, za kurcevo zdravlje.

Link to post
Share on other sites

E moj druze to se tako neradi,lepo ti rece neko odavde, nezaleci se polako,ima ih koliko oces,nemaju ljudi pare,mozes da kupis u extra stanju ,samo ne tako daleko ,gledaj po Bg-u ima ih koliko oces....al nemozes kupiti dobrog za te pare ko ima dobrog taj ga i ceni , idu i preko 4000e. Ja npr. mog 320 91g, nebih dao ispod 4200e, nema tih para, jer znam kakav je i ko ga je vozio i znam da nije video ove nase rupcage i kaldrme,pre mene, sto je jako bitno,nemoj da gledas te nalickane sa dobrim felnama ,to su obicno krsevi,kupi nekog onako obicnog fabricki sve na njemu. taj ga je sigurno odrzavao bolje jer mu nije trebao za kurcenje,i uzmi od nekog starijeg lika... Ne od napaljenih klinaca,al ja ti kazem te 325 modele nekupuju ljudi za pijacu negu su im izvadili dusu ,pa sad dodje red na tebe da ga popravljas komplet... ;)

Link to post
Share on other sites

Cekaj,nemoj biti nestrpljiv...naletit ce u dobrom stanju 100%!Polako,imas pare,lagano kafica,oglasi i uzivaj.Nemoj na brzinu kupiti bilo kakav jer ce za par dana ispasti bas onakav kakvog trazis pa ce ti biti krivo!U prednosti si,nudis kes i danas za kes nema pravila i realnih cijena!

Sretno!!!

Link to post
Share on other sites

Po meni, ovaj bordo kupe izgleda super u odnosu na ostale iz oglasa. M branik i retrovizori, dobre gume, deluje zdrav i prav, ne znamo jedino kakav je unutra i dokle je registrovan i kako ide...nema veze sto je automatik...kasnije ces lako ubaciti manuelni ako ti ovaj ne bude odgovarao...

Dobro pogledaj svaki, stavi sve na papir i ne zaleci se...

Link to post
Share on other sites

Ovaj bordo deluje sasvim pristojno na izgled jos ako mu je i motor i enterijer ok, sve u svemu nije lose. a rekoh ti ja da nije toliko strasno sto je automatik... Motor mu je sigurno ocuvaniji, a i u boljem je stanju ceo auto zbog toga, nije lomljen i krljan kao manuelni... :)

Link to post
Share on other sites
kakav je to e36 2.5 sa 177 konja? :dance3:

Neznam samo zasto toliko obracate paznju na nebitne sitnice? Coveka je verovatno mrzelo da cita iz saobracajne tacan broj konja tj. kilovata pa je napisao otprilike...Svaki drugi oglas ima pogresno upisan broj konja!

Znaci, ako je 2.5 ima 192 konja, nebrini....mada i 177 moze da prodje za ono zbog cega ga ti kupujes... :)

Link to post
Share on other sites

hehe. cuo sam se sa covekom. zacrvio je tu cenu, rekao je da dodjem pa cemo pricati. moram da vidim sta da opljackam za nekih 300,400e. ne prodaju mi se vuferi i muzika...

Link to post
Share on other sites

ali opet. nekako sam skeptican prema tom automatik menjacu. ima cale pasata, smor kad se vozis.

ne znam kakav je automatik za divljanje, jel moze drift sa automatikom, prva, druga, treca, pa na obrtaje i presaltam u drugu. i vatra? jel moze to na automatiku? mislim kolko ce da traje menjac tako.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.