Recommended Posts

Ajmo dalje...

U zadnja dva tjedna sam rastavlja trapove od 528i koju sam uzeo za djelove...Još malo pa je sve rastavljeno i spremno za skidanje hrde elektrolizom...Nakon toga pituranje i kad se nabave novi djelovi sklapanje i montaža na aut (To bi još moglo malo potrajat)...

Evo malo slika...

mye28160.jpg

mye28161kk.jpg

mye28162.jpg

mye28163.jpg

mye28164.jpg

mye28165.jpg

mye28166.jpg

mye28167.jpg

mye28168.jpg

mye28169.jpg

mye28170.jpg

mye28171.jpg

mye28172.jpg

mye28173.jpg

mye28174.jpg

mye28175.jpg

mye28176w.jpg

mye28177.jpg

mye28178.jpg

mye28179.jpg

mye28180.jpg

dsc04602e.jpg

dsc04603.jpg

dsc04604v.jpg

dsc04606m.jpg

dsc04607p.jpg

dsc04608u.jpg

dsc04609d.jpg

dsc04611z.jpg

dsc04617t.jpg

dsc04618b.jpg

dsc04620f.jpg

dsc04621.jpg

dsc04624.jpg

Link to post
Share on other sites
svidja ju mi se felge , krivo si okrenio prednje tockove ...

ima kod mene u selu jedan 525 i namjeravam ga kupiti pa da se malo igram sa njime...

A je vidija sam, ali tek kad sam ih stavija...Kad sam kupio vide žurio sam da ih nabacim isti dan prije neg šta padne mrak i odma sam iša bacit đir...Pošto mi zadnje gume stružu o blatobran skinio sam ih i sad su druge felge na njemu dok ne proširim blatobrane, onda ću ih opet stavit (pazit ću drugi put da lipo okrenem :))...

Ako uzmeš tog 525i nećeš falit...e28 su jako dobri i lipi modeli BMW-a, a i imat ćeš uz to još BMW-a kojeg nemoš nać na svakom koraku... :)

Link to post
Share on other sites

dobro cucnule ove felge jos zakucat u pod par cm i to je to :)

ako ih kad budes prodavao javi se meni prvom pa da se dogovaramo to bi fino leglo na M3 :)

Link to post
Share on other sites
ako ih kad budes prodavao javi se meni prvom pa da se dogovaramo to bi fino leglo na M3 :)

hehe, znam to je svak dosad reka, ali nema ti od toga kruva zato šta sam ja ove felge tražija 4 pune godine tako da su za mene neprocjenjive..Svedno hvala na ponudi... :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kasnim malo za poslom sa postovima, pa evo da nadoknadim malo..

Prošli vikend sam se uvatija zadnjeg mosta...Vida iz karoserije je bila zapekla u čauri i bilo je teško izbit, al sam ipak uspija...Zatim je kompletni most oslobođen od grube hrđe čeličnom četkom i špatulom i poslije toga očišćen... :)

dsc04626d.jpg

dsc04627f.jpg

dsc04628j.jpg

dsc04629y.jpg

dsc04630ev.jpg

dsc04632m.jpg

dsc04633.jpg

dsc04634vb.jpg

dsc04636mq.jpg

dsc04639f.jpg

dsc04641r.jpg

Link to post
Share on other sites

Ovo će nekima bit zanimljivo...Našao sam na OldSchoolhr forumu metodu skidanja hrđe pomoću struje, pa sam se tija uvjerit osobno koliko je to ustvari pouzdano/djelotvorno...Nisam iša odma radit djelove, nego sam iz firme uzeo par probnih komada iz baje...

Evo kako je išlo...

Ode je sve šta vam triba...

dsc04646y.jpg

1. Punjač za akumulatore

2. Soda bikarbona

3. Posuda sa vodom

4. Komad željezne šipke

5. Zahrđani komad

6. Ja sam još uzeo žice za varenje (CO2), ali može se i direktno spojit

Znači, u posudu sa vodom sam razmutio sode (Nema određenog omjera, barem u mene nije bilo, a i nemože vam se ništa dogodit ako uspete više, tako da možete slobodno sipat), onda sam sva tri komada poveza na jednu žicu i na nju spoija minus klemu od punjača...Željezni komad sam uronio u vodu djelom da stoji i na njega spoija plus klemu (Obratite pažnju da se komadi spojeni sa plusom i sa minusom ne dotaknu inače dolazi do kratkog spoja)...Proces počinje utakavanjem u struju...

dsc04647f.jpg

Nakon 15 minuta je situacija ovakva...

Mjehurići idu, ali se ne vide baš tragovi da se hrđa skida (najvjerojatnije je još u fazi smekšavanja)...

dsc04648m.jpg

30 minuta poslije se već vide prvi tragovi hrđe na površini vode...

dsc04649w.jpg

dsc04651ro.jpg

Nakon ure vrimena se pojačala hrđa na površini vode, fina hrđa se razmutila u vodi i vidi se da je voda postala prljava, a krupniji komadići hrđe su spali i potonili na dno...

dsc04652.jpg

dsc04655.jpg

Nakon sat ipo vrimena sam onda isključio iz struje...

dsc04656j.jpg

Rezultati...

Na prvom komadu se odlično skinila hrđa, odnosno zaminila se nekom crnom patinom.Točno se može vidit di je hrđa prije bila...

dsc04657v.jpg

dsc04658m.jpg

To sam malo pošmirgla i krpom pribrisa, pa to na kraju izgleda ovako... :D

dsc04659k.jpg

Na drugom komadu je ostala fina površina hrđe koja se smekšala...

dsc04660z.jpg

Toliko je tanka i raspadnuta da se prstom može protrljat i pribrisat i čitava nestane... :)

dsc04661r.jpg

Na trećem komadu je hrđa potpuno nestala, šta je i logično s obzirom na površinu komada... :)

dsc04662x.jpg

NAPOMENA: Proces nije preporučljivo radit u zatvorenim prostorima zato šta se oslobađa kisik i vodik tokom procesa (Mene je s vrimenom zabolila glava, pa sam garažu širom otvorio)...

Teoretski se ovaj proces mora odvijat 48 sati...Ovo je bija samo test na sat ipo vrimena, uzevši u obzir da je hrđa na ovim probnim komadima stara oko tjedan dana...Ja sam sa rezultatima jako zadovoljan s obzirom na toliko kratko vrime...Sad se postavlja pitanje koliko će se dugo skidat hrđa stara 24 godine...Saznat ćemo uskoro... :bb:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Danas sam dobio ugodno iznenađenje od prijatelja u kojega sam triba ić po siceve i još neke djelove u Trilj...

Sicevi su bolji neg šta sam mislija, samo je jedan mali problem kod zadnjeg sica koji mi ne ide u glavu...Sa sicevima sam dobio i naslone za glavu, međutim na zadnjem sicu nemam rupa za ubacit naslone...Neznam sada koja je to šema, tribalo bi bit...Kako se to može rješit, jeli se može to ugradit kako u sic, ako iko zna neka mi reče???

Evo slika od siceva...

dsc04716uh.jpg

dsc04717k.jpg

dsc04718d.jpg

dsc04719.jpg

Zaštita štopova za portopak, tribalo bi je malo poravnat, ali inače je u dobrom stanju...

dsc04720d.jpg

Link to post
Share on other sites
A mozda je neko tapacirao zadnju klupu pa napravio propust?

Nije, sazna sam na drugom forumu...Nosači naslona su iza sica u limu karoserije ugrađeni...

Inače evo još jedno pitanje...Bivši vlasnik siceva mi je reka da nije siguran jesu li prednji sicevi original iz e28 ili iz nekog drugog BMW-a...Dali iko zna možda točno iz čega su prednji sicevi?

Link to post
Share on other sites

Danas sam uzeo jedan sic i počeo ga polako prat i mazat...S obzirom da mi je ovo prvi put da održavam kožu, zadovoljan sam s rezultatom...

dsc04721l.jpg

dsc04722w.jpg

Ovo se upotrebljavalo za namazat...

dsc04723o.jpg

Nije sad da je ki ono za održavat kožu, ali može poslužit...Poslije toga sam još priša sa prasećom masti i nije loše ispalo...

dsc04724.jpg

dsc04725y.jpg

Malo sam se umorija, pa mala pauza...Naravno na sicu, hehehe...

dsc04727w.jpg

I na kraju naslon za glavu...

dsc04730z.jpg

Osta mi je još drugi dio ovog sica, ali je uletilo nešto drugo...

dsc04731.jpg

Tako da sam ostavija sic za drugi dan i nastavija na mostu radit...Preostala guma skinuta...

dsc04732m.jpg

Na kraju pobrušeno oštrom kartom i očišeno WD-om...

dsc04733t.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Evo, da ne kažete da se ništa ne radi...

U Subotu sam skinija leptir od gasa da ga komplet očistim...3 ipo sata je trajalo čišćenje, a pribor za čišćenje je bija WD-40 i četkica za zube... :)

Rezultati na slikama

Prije:

dsc04776s.jpg

dsc04777hp.jpg

dsc04778o.jpg

Poslije:

dsc04779s.jpg

dsc04780n.jpg

dsc04781i.jpg

dsc04785c.jpg

dsc04783s.jpg

Na donjoj strani stoji prekidač koji se natakne na donju stranu leptira, pa da ga ne pomaknem krivo označio sam stari položaj izolirom, tako sam ga nakon čišćenja moga vratit opet u stari položaj...

dsc04786.jpg

Paljenje iznenađujuće, sastavi ki da je iz tvornice sada...Primjetno bolji odaziv na gas i manja varijacija okretaja... :good:

Malo sam ga bija štela, ali nisam još to najbolje rješija (drugim ričima, sad mu je ler na 1100 okretaja)... ;)

Ovi dana će se najvjerojatnije nastavit radit zadnji most, pa će bit i slika...

Link to post
Share on other sites
Bas si vredan brate :lol: ali ne razumem zasto gubis vreme oko ovog motora kada ide drugi :2u4pvecna8:

Pa stvar je u tome da ću onaj drugi motor tek radit kad skompletiram vozilo i onda će se radit taj motor dok se BMW registriran gona sa 150 konja...Zato u ovaj motor triba isto uložit truda i vrimena, a općenito mislim da svakom motoru triba posvetit istu pažnju bio se on minja ili ne...Možda poslije uzmem neki e21, pa ubacim ovaj 2.3 u njega, ko to zna šta će bit...Razumeš sada? :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U subotu su mi stigle nove felge... ^_^

dsc04870g.jpg

Felge su RH 16'' prednje 8.5J, zadnje 9.5J, ET16...

Odma isti dan su provjerene kod mog ćaće na balansirki...Dotijedna felga je ispravna... :thumbsup:

dsc04871i.jpg

dsc04872p.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo dugo nisan stvarno pisa u svojoj temi i bilo bi vrime da malo pojasnim situaciju...Jednostavno nema se para za nastavit, to me najviše ubija...Evo zadnjih dana se trudim oko drugog auta za svaki dan.Moram ga spremit za tehnički i čeka me masu para za utuć u njega jer s njim ipak putujem na posa i zarađujem pare...Ovaj projekt sam ja prije misec dana službeno zamrza (ispričavan se šta vas nisam obavjestija)...Iako je takvo stanje reka sam sebi šta god se da napravit bez para da ću napravit...NEMA PREDAJE!!! :bb:

Tako se zadnja 4 dana uvatilo rastavljat...Sa prednjeg ovjesa od 528i skinute štange i kočnice, ostalo još odvidat prirubnice i izvadit ležaje, iz svega izbit jabučice (kugle) i čaure (silene) tako da to bude sve spremno za uprešavanje novih djelova i još par sitnica...Evo također i nešto slika...

dsc04929q.jpg

dsc04930a.jpg

Skidam, skidam...I kod druge vide odma zaserem i pukne mi vida...Sranje na kvadrat...

dsc04931h.jpg

Nisan se zamara s tim i nastavija dalje...

dsc04931a.jpg

dsc04932aj.jpg

Vida nije pukla točno na rubu, nego je komadić virija vani...Pokušava sam je skinit, ali bezuspješno...Morat ću nabavit ''praseći rep'' pa to izvidat...

dsc04933r.jpg

dsc04934db.jpg

dsc04935.jpg

Ovako to sad trenutno izgleda...

dsc04936u.jpg

dsc04939q.jpg

dsc04940k.jpg

Ev još jedna slika od neuspjelog pokušava vađenja vide...

dsc04945.jpg

dsc04946x.jpg

dsc04947y.jpg

Na drugoj strani je isto sve ovako ki na prvoj urađeno i sve uredno spremljeno čeka daljnju obradu kad se nabavi para za nove djelove... :good:

;)

Link to post
Share on other sites

Danas sam u prolazu svratija kod mehaničara vidit jeli mi izbija čaure i ležaje iz zadnjih trapova...Nisam oša praznih ruku, jednu sam ponija i obadva izbijena amortizera... :pleasantry:

dsc04948v.jpg

Ovim ričima mi je reka: ''Mate mi je nikidan cilo jutro tuka po tom sranju, ali ove su teške u pm to je za nevirovat...Cilo jutro je samo jednu uspija rješit...''

Druga kaže da će do subote bit, da će nastojat...

Evo starog ležaja sa zadnje strane, malo sam ga proša čeličnom četkom...Radi se o dvorednom kugličnom ležaju...

dsc04950g.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kupio nedavno granu za m20b23, pa sam se malo pozabavija čišćenjem...Nije još sve gotovo, kad bude vanjski dio očišćen utopit ću je u benzinu da se očisti i iznutra...Onda je stavljam na motor i onu bušenu na kojoj još uvik visi instalacija od plina ću maknit ća...Bit će to već kako triba... :D

dsc04958z.jpg

dsc04959z.jpg

dsc04961c.jpg

dsc04962d.jpg

dsc04963y.jpg

Link to post
Share on other sites