e36 328is (mali ///M) ;)


Recommended Posts

lep, jedino mi se ne svidja auspuh, mnogo viri napolje....

a po meni je glupo da se prepucavate i prozivate jedni druge ovako javno, imate pm i telefone...

mislim kulturnije je :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3.0d dere sve :D

Al mene nemoze :prankster2:

A vi zajebite sa prepucavanjem da ne zakljucam temu posto ste imali priliku da gledate kad ste trampili a ne posle dve decenije a ionako nisu novi automobili tako da su to nebitne gluposti ko je sta reko i usput to sto zoves karbon bmw aplikacijom je obicna folija koja je cak i lose zalepljena a ostalo si ok sredio, i ipak malo spusti loptu.

Link to post
Share on other sites

Nemoj da krivis momke jer nisi bio corav kad si uzimao auto...sad mozes samo da pravis budalu od sebe...Auto sad izgleda ljepse sto jest jes mada mi se ova karbonska folija uopste ne svidja ja bih to vrlo rado odstranio,sjedista su vrh ispala ,e da ajde napisi koliko te sta kostalo ako je moguce?

Link to post
Share on other sites

Molim moderatore da izbrisu sve bespotrebne postove, ostave samo postove sa slikama i zakljucaju temu jer ja nikoga ovde ne vredjam, dok mnogi to rade. Nisam otvorio temu niti da bi nekoga vredjao niti da bi ikome trazio pare ili bilo sta slicno. Auto sam uradio kako sam zeleo i cilj mi je bio da pokazem kako je izgledao pre, a kako izgleda sad. Posto to neki ne razumeju ja ne mogu da se ubijem, a da li sam ja prevara i lazov zna ceo Nis. To mi jee dovoljno i da mirno spavam. A sada jos jednom molim moderatore da mi ucine sto sam rekao i zakljucaju temu jer ne zelim niko vise da me vredja! Pozdrav svima!

Link to post
Share on other sites

karbon detalji odvratni. ne bi ni u juga to stavljao...

kad si vec radio, trebao si od novog tipa da stavis prednji vezni lim i bubrege nove.

sedista lepo odradjena, lepo izgleda sad...

koliko kosta ovo sto si radio na sedistima?

Link to post
Share on other sites

Sta ce ovaj "karbon" na znaku?!

Ako prelepite plavo-belo, prelepite i natpis bmw, tako da ga unistite skroz :D

Licno, ovo svrstavam u modifikacije tipa "staviti ajkulino peraje na E30" :D

Verovatno ce me Leon sad mrzeti, jer je on postavio DIY za to :prankster2:

.....ali lepite gde god hocete, samo bre nemojte po znaku, i moj klinac od tri godine zna kako treba da izgleda znak na "be-me" :)

Link to post
Share on other sites

Mislis M strafte? pa valjda je i to od koze?

A inace znak mi je bzvz jer je manji, imas karbonski bas za e36, a ovaj karbon u enterijeru...

Btw sto nisi presvukao i naslonjacu za ruku?

Link to post
Share on other sites

1. Slike su jedno, stvarnost je drugo

Kad sam prvi put video uzivo auto malo sam se razocarao upravo zbog slika...

2. Ima jedna izreka u Nisu koja kaze "Posle jebanje nema kajanje" (da izvine Ljilja jedini aktivni predstavnik neznijeg pola :prankster2: )

Vazi za obe strane, nisu bili coravi kad su se dogovarali...

3. Auto izgleda korektno, naravno bez ovih karbonskih detalja u unutrasnjosti

Jos zadnji difuzor i to je to...

Srecno u daljem sredjivanju

Link to post
Share on other sites
Molim moderatore da izbrisu sve bespotrebne postove, ostave samo postove sa slikama i zakljucaju temu jer ja nikoga ovde ne vredjam, dok mnogi to rade. Nisam otvorio temu niti da bi nekoga vredjao niti da bi ikome trazio pare ili bilo sta slicno. Auto sam uradio kako sam zeleo i cilj mi je bio da pokazem kako je izgledao pre, a kako izgleda sad. Posto to neki ne razumeju ja ne mogu da se ubijem, a da li sam ja prevara i lazov zna ceo Nis. To mi jee dovoljno i da mirno spavam. A sada jos jednom molim moderatore da mi ucine sto sam rekao i zakljucaju temu jer ne zelim niko vise da me vredja! Pozdrav svima!
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.