Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da vam te opaske uopste ne stoje, nije u redu zezati coveka kome je sve to nepoznanica, ako mu se divlja neka divlja, koji ste vi klinac da mu sugerisete kolko ce trajati menjac, sta vas boli k...c.

A drugo, sto uopste kupujete bmw ako nikad ne radite ovakve stvari, nego vozite bicikle sa 1.6 motorom i iz ljubomore govorite kako ce sjebati menjac, pa neka se sjebe, nije to raketna nauka nego gomila gvozdja.

Link to post
Share on other sites

razumno: ako nastavis tako da se izivljavas na autu, ubrzo ce postati neupotrebljivi komad gvozdja. postoji toliko nacina uzivanja u voznji sa ovim kolima, ovo definitivno nije. nije problem da skrljas samo menjac, ali neces skrljati samo njega, otici ce jos stosta u paketu. popravka ce biti preskupa, daces ga posto zasto, samo da ga se resis.

nemoj da ugradjujes obican plin u njega, ugradi sekvent.

nerazumno: bole te patka sta ja ovde trkeljam, ti si kupio njega, nije on tebe. turi mu venturi plin, otkaci zadnje kocinice i krljaj dok zupcanici ne poispadaju. i snimi sve to i okaci ovde da i mi uzivamo

Link to post
Share on other sites

i gore i dole su po 8000k. cena 55e set. h1 sijalce, godina dana garancije. sam ugradis...

325ix

slazem se sa tobom. auto sam uzeo prvenstveno, sto je to ono sto mi se svidja, ima snage, lep je, lepo izleda, lepo ide. ponekad kad mi se malo driftuje, moze i to. naravnom necu svaki dan da ga cepam, i kidam. ponekad kad mi dune, provozacu ga malo tako... a burnout, probao, video da moze. i nista. to je to.

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da se vi ovde bavite menjacem - parcetom gvozdja...i da je najrazumnije sto mozete reci da bi popravka bila skupa...

Na pocetku je sve ovo bilo duhovito....a sada postaje mucno...

Covece, samo jedna greska i.....popravke nema....PAMET U GLAVU !!

Ajd...sa srecom

Link to post
Share on other sites

evo da i ljilja bude zadovoljna:

nemoj da jurcas, nemoj da krsis saobracajne propise, uredno se vezi, budi siguran da uvek imas svu potrebnu opremu, nabavi zimske gume, uskoro ce sneg, propusti pesake, nemoj da se trkas po bulevarima, nemoj da pijes alkohol i da vozis, nemoj da se drogiras i da vozis, nemoj da pijes i da se drogiras uopste, i kada ne vozis. nemoj da budes agresivan vozac, da uleces drugima, da prolazis na crveno, cim vidis trepcuce zeleno, pocni sa kocenjem ali se uveri da su vozila iza tebe na sigurnoj udaljenosti i da mozes bezbedno da zakocis. nemoj da trubis i da pokazujes srednji prst i spominjes uzu i dalju rodbinu ostalim ucesnicima u saobracaju. budi ljubazan prema ovlascenim sluzbenim licima. ne uleci prebrzo u krivine, mogu da budu prekrivene ledom, uvek imaj na umu da imas zadnju vucu. ne obilazi na punoj liniji i ukoliko preglednost puta i vidljivost nisu dobri. ugasi duga svetla ako ti u susret ide drugo vozilo. maglenke pali iskljucivo u uslovima smanjene vidljivosti prouzrokovane maglom, ne zato da bi bio smeker. pre polaska na put, proveri jesu li ispravni: kocnice, signalizacija i pneumatici. propusti bus da izadje sa stajalista. vozi desnom trakom. kad te turira neki lik na semaforu, okreni glavu na drugu stranu i misli na nesto lepo.

Link to post
Share on other sites
Ne mogu da verujem da se vi ovde bavite menjacem - parcetom gvozdja...i da je najrazumnije sto mozete reci da bi popravka bila skupa...

Na pocetku je sve ovo bilo duhovito....a sada postaje mucno...

Covece, samo jedna greska i.....popravke nema....PAMET U GLAVU !!

Ajd...sa srecom

...za tu jednu niko ne moze da mu pomogne, dzaba prica ako on u glavi nije cist !

...a za menjac jos uvek ima pomoci kad bude saznao koliko ce ga kostati ima da se smiri i mozda sacuva glavu ! (jednim udarcem dve muve)

tako da ispade menjac (parce gvozdja) bitniji na kraju ;)

Link to post
Share on other sites
Mislim da vam te opaske uopste ne stoje, nije u redu zezati coveka kome je sve to nepoznanica, ako mu se divlja neka divlja, koji ste vi klinac da mu sugerisete kolko ce trajati menjac, sta vas boli k...c.

A drugo, sto uopste kupujete bmw ako nikad ne radite ovakve stvari, nego vozite bicikle sa 1.6 motorom i iz ljubomore govorite kako ce sjebati menjac, pa neka se sjebe, nije to raketna nauka nego gomila gvozdja.

...niko ga ne zeza nego je poenta da nesto nauci, bolje na laksi (smesniji) nego tezi skuplji !

...a koji si ti klinac da tebe boli k... dal neko hoce da mu pomogne ili nece ???

...i ti sto kupuju 1.6 mozda vole da im auto bude ISPRAVAN, dzaba im velike kubikaze kad nemaju da plate delove i voze automobile neispravne ;)

menjac jeste gomila dvozdja ali u njegovom slucaju ce da povuce i malo elektronike i jos vise gomile gvozdja !

diferencijal

kardan

menjac

plivajuci zamajac

korpa

lamela

druk lezaj

lezaj na radilici koji automatik nema

drugi kompjuter da bi mogao da koci motorom posto se kod automatika razlikuje chip i jos zbog par stvari

papucica kvacila i sve sto treba istu ugraditi unutar enterijera

cilindri kvacila 2 komada

creva za iste i jos gomila sitnurija

itd itd sigurno sam nesto zaboravio da napisem

...e sad ako nekog ne mrzi nek uzme da sabere koliko je to para za 'gomilu gvozdja' i za koliko ca decko da se olaksa ako nastavi kako je krenuo !!!

e da i majstor treba da omrsi brk sa kojim evricem ! :)

Link to post
Share on other sites

lepo receno i obrazlozeno!!!

Ja vozim 1.6 ;) i uvek je ispravan :) osim par delova limarije ;) al boli me uvo :prankster2:

shvatice zeljko i sam sta je bolje za njega.i mene srce veoma cesto povuce za 2.5 ali...lepo rece Misko

Link to post
Share on other sites

Hahahahahahahahahaha!!! Odavno se nisam ovoliko smejao!!! ;)

Bez zajebancije, iskuliraj malo sa tim divljanjem, nije bas za to... Moze da se njaka ali ce da se raskanta brze nego sto mislis, a taj sex ce da te kosta posle poprilicno... :)

Link to post
Share on other sites

stavi 8000k vise ce ti se slagati uz boju kola, a i angel eyes su ti takve nijanse.

danas sam primetio da negde flisuje benzin. cini mi se da tu pored vanosa ima neki kobas plasticni, i idu dva creva u njega, klimavo je, i oko njega je vlazno, smrdi na benzin, izmerio sam gumicu kojih je dimenzija, pa cu gledati da stavim novu takvu. za sad sam namotao malo teflon trake i preko trake tu gumicu vratio, da nabrekne malo.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.