Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma opusteno filipe. sva sreca pa nije strasno...

treba u nedelju da odem do alpinca da vidi sta i kako pa da pocne da radi. da namesti to krilo i novi lim taj prednji, pa ce da ofarba to i novi branik. bice u fulu.

samo nije mi jasno sto vuce struju?

il je akumulator prso od udara. al opet nije mi jasno. nije ni bliu akumulatora udar, a jos je bio i ususkan u stiropor. ili je neka zica u prekidu pa vuce struju, masu... nem pojma.

Link to post
Share on other sites
Bmw dobar za ucenje...ccc... e moj druze..

Ajmo sad dajte svakom ko pocinje da stice iskustvo lepo po jedan M3 pa nek tera decko ...

naucice polako, ima vremena po jedno drvo ili bandera ili klizav put nedeljno... strasno...

Yugic je zakon za vezbanje jos onaj 45 pa dok ga nateras do jedno 100km/h smoris se pa ti vise cim da ga teras nego polako brate, ucis dok ne naucis...

I ja sam izleteo sa BMW e 30 al sam ga overio,od auta je ostala soferka koja je prva ispala, i bio na granici izmedju zivota i smrti,pa sad vise neteram po svaku cenu,al sam krenuo od zastave 750 ,posedovao i 850 e31 ali sam ipak spustio na zemlju i dosao trenutno na 320 i znam BMW+ Klizav put= sranje veliko...

Da veba na jugu 45 pa kad dobro izvezba da sedne u 325? pa onda ima 18 godina iskustva vozackog, jer je hodao prethodnih 18 godina ulicama i sad je spreman za 325, to ti je isto poredjenje

BMW se uci samo na BMW-u

, nemojte da mistifikujete sestake, M-ove i ostale

Klizavo je opasno i kad ides pesaka, dakle polako.

Link to post
Share on other sites

Na klizavom nema nikakve razlike izmedju 318 i 325, i jedan i drugi klizaju kao ludi, ja sam juce vozio svoj auto(inace ga uopste ne vozim po snegu) sa kontinentalom 225 pozadi, non stop je veselje pozadi, mogla je letva da mi propisa od silnih kontri...

Link to post
Share on other sites

Alhohol, celave gume i noga do kraja na papucici gasa, nazalost mora biti sranje. Pricam iz iskustva. Vozim vec aktivno 18 godina i presao sam ni sam ne znam koliko. Svako sranje koje sam imao ( mislim na udese) imao sam zbog sebe ( citaj alhohol + gas u patos), tako da smo mi sami krivi. Bitno je da si ti ziv i zdrav, a sve se ostalo da nadoknaditi. Ovo neka ti bude naravucenije za ubuduce.

Link to post
Share on other sites

jbg...nema veze,napravit ce se i bice to sve extra!!!

ni VISA SILA nije mogla da gleda tu losu kopiju ///m branika ;)

nadji nedje polovan pravi ili dobru kopiju m branika a ne ono cudo...

ostalo je sve extra i svidja mi se kako napredujes i svaka cast jer danas nije lako ulagati pare i pare u auto,pogotovo kada ti ovako nesto iskrsne ali sta cemo...

Link to post
Share on other sites

pogotvo sto ne radim nigde, idem na fax. sve sto ulozim to je iz svog dzepa... sad ovo sto se desilo nije trebalo nikako da se desi. al jebemu mater, gotovo je vise s tim. sljakam sad nesto jedno 2 nedelje cu da radim. kinta je smesna, radi se dosta. al dobro izdrzacu sredicu kola i nek odmara...

Link to post
Share on other sites
brate da je to tako svi bi studirali ;)

studiraj ko ti brani...

evo sad sam se vratio iz garaze. hladnjak na dva mesta probusen kao igla. ne znam kako. to ce biti reseno. i tako.... radi se, radi se!

Link to post
Share on other sites

jel je neko od vas skidao lajsne kod praga? sto stoje iznutra, sto drze tepih. skinuo sam nekako, znaci jedva. a ne mogu nikako da je vratim. jako zajebano nece sve zabice da se nabodu. kako da ih vratim sve na svoje mesto? a nece ni da se izvade zabice napolje.

Link to post
Share on other sites

samo polako ima lima popravit će se,nisi jedini kojem se tako nešto desilo...i btw nema to veze i ja sam vozio islabije i jače BMW-e,moraš se naviknuti,upoznat auto,dobro si prošao,samo polako pa u bok :)

jel imaš šperu na autu? ja sam navikao na šperu i zavaren diferencijal i kad sam stavio obični diff razbijem prednji branik i prednji desni blatobran,a dok sam vozio sa šperom i zavarenim diff-om ništa...a isti režim vožnje,teranje,bokarenje...jbg tak to ide,bit će bolje kako kažu ;)

Link to post
Share on other sites
hahaha. koji smajli jbt

da si imao šper vjerojatno bi se uspio izvući,jer šper je prava stvar,obični diff je goli k...c!...zavarenim diff-om dobiješ da ti se oba točka stalno i istom brzinom vrte,što je u nekim slučajevima super a u nekim i nije baš...

primjer za zezanje po zavojima tj. driftanje i tome slično je idealan zavaren diff,a kod parkiravanja i skretanja u uskim zavojima pod 90 stupnjeva i nije baš...ali sve u svemu meni je najjači zavaren diff,s njim je lagano bacit auto u bok i zadržat ga,a isto tako je puno lakše i vratiti ga na željenu putanju :preved:

ak te još šta zanima pitaj ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.