Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam dva hromirana podizaca za haubu ako ti treba, ja uzo dva seta sebi, montirao samo jedan, drugi mi stoji... cisto da znas bolan

Link to post
Share on other sites

M52. Poklopac za sipanje ulja je napred i grana ima malo zaobljeniji oglik u odnosu na M50. Takodje i deo oko Vanosa kod M52 je plasticni (crne boje), a kod M50 je metalni i sive boje.

Link to post
Share on other sites

dzaba odgovori i nagadjanja dok ne procita broj iz saobracajne i to AKO nije kucan drugi broj !

...i da, ne moze da se razbusi na 2.8 zameni se radilica i klipnjace a precnik klipa ostaje isti !!!

ako cemo vec precizno :)

Link to post
Share on other sites

broj iz saobracajne je tu najmanje merodavan

mene zanima ovako sa slike. sta moze da se vidi i da se zakljuci, ili jel na njemu ima negde upisano sta je i ko je....

Link to post
Share on other sites

Stanes sa nekim na crtu ko ima 2500 cc od 192 HP i jedan race na 402 m. I ako pobedis ili budes blizu nega, znaci da je 192 HP, a ako ne 170HP.

Link to post
Share on other sites
broj iz saobracajne je tu najmanje merodavan

mene zanima ovako sa slike. sta moze da se vidi i da se zakljuci, ili jel na njemu ima negde upisano sta je i ko je....

imas na bloku motora oznake za precnik cilindra i reviziju, na osnovu toga moze se zakljuciti koja je kubikaza i materijal od koga je napravljen...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.