Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne bi belo. nemam nijedan beli detalj na felnama, bele felne se slazu sa plavim, crnim, crvenim autom. a i jako su zahtevne, uvek bi bile crne od kocenja...

bice sive skroz. em manje zajebancije, em lepo izgleda.

ovako neka boja. uzivo su dosta lepo izgledale... a i dobra je a odrzavanje.

Image240.jpg

Link to post
Share on other sites

malo pre stavljeni beli prednji zmigavci i namontirane obrvice. izgleda dobro jako sad. jos samo da mu lajsne ofarbam sve u mat i spolja ne diram nista vise. jedino felne kad se srede...

materijal za sediste narucen, pa ce biti i kadica presvucena, tako da ce i enterijer biti u fulu skroz uskoro. i to je to.

Link to post
Share on other sites

e da. Jel ima neko mozda visak jedan cep za felnu ovaj mali cepic BMW. na jednoj mi fali cep... pa ako neko ima da mu ne treba ili da proda nek se javi...

Link to post
Share on other sites

u j***m ti sve... dobar taj EVROPSKI bulevar...

zaledilo malko, a? izvrteo se malko... jbg ja sam imao slicna iskustva kad sam presao sa 318i e30 na 325i e30 ali sam se osvestio na vreme (nadam se)

Link to post
Share on other sites

pa pises lol....

sta je bilo. eto kako je bilo. skretanje levo. mokar put. kao da ga je neko polio uljem. ja skrecem on klizi sa strane prema tom oranju. i preletim preko bankine, i nekako sam uspeo da promasim banderu ogromnu tu, al kontejner sam zakacio desnim zmigavcem, tako da se tu desila sva steta.

ima sad par dobrih problema. izvuce struju odma. jako brzo. ne znam sto.... pre nije nikad.

curi hladnjak.

gde da nadjem polovan ili nov, ili sta vec da uradim, ovaj lim, gde ide gril.

desno krilo je povuklo napolje tu na cosku.

to je valjda to.

Link to post
Share on other sites

branik sam sredio u fulu i namestio 8 januara. pre 2 dana preletim preko ostrva. i polomim ga do jaja. 60e platio krpljene i farbanje. tad sam bio kriv. sam sebi, pijan sam bio malo....

a ovo sad. isto sam kriv. al ne mogu da verujem kako sam preleteo. znaci jos ne mogu doci k sebi.

Link to post
Share on other sites

Imaš loše gume,vozio si "malo" brže-znam te,i "malo" si popio.Prema tome što je BMW automatic nije kriv,već ti.Ali otom- potom,pričali smo telefonom,bitno je da nisi ti povređen i da nisi nekog povredio a ovo se da namestiti.

Link to post
Share on other sites

djomla. kad smo se culi ja i ti, to je bilo juce valjda. a ja sam branik sjebo u nedelju kad sam preko ostrva preso s njim.

a danas sam ovo sredio. znaci u roku nedelju dana dva velika sranja.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.