Recommended Posts

A ja cu se nadovezati 325 + automatik ,opasna kombinacija za nekog sa manje iskustva sa BMW-om.

2.5 ????? pa nije to formula 1

2.5 je odlican za ucenje bmw-a i RWD-a

nema odmora, krpi, popravljaj i na ulicu ;)

bice to dobro

Link to post
Share on other sites
  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam dobro skontao,ja sam mislio da kad si odvalio branik da je usled ovog klizanja,znači desila ti se dva sranja. ;) šteta,još pre neki kad si montirao branik,prolazim pored tvoje zgrade i komentarišem sa drugom kako sad dobro izgleda auto sa branikom,obrvicama i anđelkama.Ali ne sumnjam u tebe da ga nećeš srediti ponovo onako.

Link to post
Share on other sites

meni ce alpinac to srediti. 20e ceo gril ko nov. bice sredjen. bice cak bolji nego sto je bio. jer je na tom gilu na par mesta rdja izasla, i lose je ofarban bio. a i branik ce biti novi sad... ma bice jos bolji neg kakav je bio.

samo pricekace malo....

Link to post
Share on other sites

evo iskopao sam neke slike kakav je bio dok je bio kod proslog vlasnika....

pa sta znam. i nije bas nesto preterano. vise mi se svidja sad. kad sam ga ja sredio. ;)

Picture055.jpg

Picture056.jpg

Picture057.jpg

Picture058.jpg

Picture060.jpg

Picture061.jpg

Picture063.jpg

Picture064.jpg

Picture065.jpg

Link to post
Share on other sites
2.5 ????? pa nije to formula 1

2.5 je odlican za ucenje bmw-a i RWD-a

nema odmora, krpi, popravljaj i na ulicu ;)

bice to dobro

Bmw dobar za ucenje...ccc... e moj druze..

Ajmo sad dajte svakom ko pocinje da stice iskustvo lepo po jedan M3 pa nek tera decko ...

naucice polako, ima vremena po jedno drvo ili bandera ili klizav put nedeljno... strasno...

Yugic je zakon za vezbanje jos onaj 45 pa dok ga nateras do jedno 100km/h smoris se pa ti vise cim da ga teras nego polako brate, ucis dok ne naucis...

I ja sam izleteo sa BMW e 30 al sam ga overio,od auta je ostala soferka koja je prva ispala, i bio na granici izmedju zivota i smrti,pa sad vise neteram po svaku cenu,al sam krenuo od zastave 750 ,posedovao i 850 e31 ali sam ipak spustio na zemlju i dosao trenutno na 320 i znam BMW+ Klizav put= sranje veliko...

Link to post
Share on other sites
u pravu si Milutine. svako ko je rekao sta, u pravu je... polako se mora i ende.

JBg brate glupo je sto moras sad da ga popravljas al bitno je sto kazu da si ti citav a lim ce se srediti,i da moguce je pri sudaru da sjebes akumulator...

Link to post
Share on other sites

Jebiga ;)

Al nemoj ni slucajno da kupis nov dok ne proveris da ne vuce struju negde!

Btw na jednoj slici se vidi prekidac za plin, tako da ga je imao.

Jel ti imas taj enterijer u autu ili?

Link to post
Share on other sites
e u picku materinu ako sam ga sjebo. a onaj moj nov sam poklonio za smesne pare gruji bg.... sad cu morati da kupujem isti.

Ma prodace ti Grujica ,jel tako Grujo,daj coveku vidis da je sjebo svoj...

Link to post
Share on other sites
floyd kakav problem imas?

imao je plin. skontao sam i ja.

nemam ja taj enterier, imam obican.

Zeza me ler gas al to mu je problem jos dok je bio u shvici,po servisnoj knjizi vidim da mu je to radjeno al nisu uspeli da mu to srede u garage Bernet u Luzernu...

Link to post
Share on other sites

Dobar je to autic, ali samo polako. A sada, sranja se uvek desavaju. Pogotovo kada si mlad i lud. Samo se spusti na zemlju i bice sve ok. Da vam ja samo pokazem slike da vidite sta sam ja napravio od kola pre nekih 7 god.

Bilo bi vam svima lose.

Link to post
Share on other sites
Bmw dobar za ucenje...ccc... e moj druze..

Ajmo sad dajte svakom ko pocinje da stice iskustvo lepo po jedan M3 pa nek tera decko ...

naucice polako, ima vremena po jedno drvo ili bandera ili klizav put nedeljno... strasno...

Yugic je zakon za vezbanje jos onaj 45 pa dok ga nateras do jedno 100km/h smoris se pa ti vise cim da ga teras nego polako brate, ucis dok ne naucis...

I ja sam izleteo sa BMW e 30 al sam ga overio,od auta je ostala soferka koja je prva ispala, i bio na granici izmedju zivota i smrti,pa sad vise neteram po svaku cenu,al sam krenuo od zastave 750 ,posedovao i 850 e31 ali sam ipak spustio na zemlju i dosao trenutno na 320 i znam BMW+ Klizav put= sranje veliko...

Mnogo filozofiras i pricas gluposti....

Kakav bre yugo, kakav Fica ? Pricas o automobilima koji nemaju kocnice za pocetak, a ne nesto drugo...

BMW+klizav put=sranje veliko - samo ako si debil nalozen i ako hoces da vozis pun gas na sve 4 celave gume razlicitih dimenzija !

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.