Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas doteran auto kuci. perverzija kakav je sad. cak je i lepsi mnogo neko kakav je bio. ove mat lajsne, bubrezi mat, beli zmigavci... nov branik novi lim... ko zna zasto je ono dobro sto se desilo... znaci kako je lep auto dodje mi da izdrkam na njega. ja sam odusevljen kako izgleda sad!

bice slike sutra. vreme je do jaja lose. nece se nista ni videti od snega.

Link to post
Share on other sites

ne znam zasto, al istriovali ste se i na onom forumu. mrezice su crne. ali od odsjaja ili bilca j***m li ga izgledaju drugacije.

jedan prsten je rikno od udarca, babic ce mi dati prsten. iskopiracu post sa drugog foruma, tamo sve lepo pise.

evo napokon gotovo!

boban, alpinac sa foruma je odradio limarski deo posla, rasklapanje, sklapanje, i mnogo sitnica, izluftirao mi je hladnjak, odradio dosta stvari za dz. stvarno mu hvala mnogo!

farbanje je odradio njegov kolega Miroslav, isto reci hvale, covek je sasvim korektno odradio posao, izasao u susret mojim zeljama za lajse i ofarbao mi usput sve lajsne na kolima u bamper crnu mat. preterano izgleda. pogodio je nijansu u brucu. nigde narandzine kore, nigde suza, nigde tackica... odlican 5.

dalje, hvala babicu, mnogo mu hvala! od udara mi je vrisnuo jedan andjelcic, i babic mi je poklonio jedan prsten. bice montiran za 2 dana...

suma sumarum ova zajebancija me izasla nekih 180e. da zaokruzim na 200.

i mogu sam da kazem da ko zna zasto je ovo dobro sto se desilo, skola koja ostaje u pamcenju.... novi vezni lim, stari je bio nesto gitovan i lose ofarban.... novi cisto beli zmigavci, prosli su bili smoked pa sam ih ionako hteo menjati.... novi branik. prosli je bio krpljen jedno 10 puta i gitovan, i imao je jedno 3 razlicite boje na sebi. a ovaj je iz jednog dela, gibak je, laksi od proslog duplo, sve super.

Link to post
Share on other sites

Svaka čast brate,odličan je sada,video sam te danas.Gril u crno što si ofarbao, super ispao, još te 17-ce kad mu namunjiš ima da bruka izgleda. :D

Link to post
Share on other sites

image0158.th.jpg

image0156.th.jpg

image0154u.th.jpg

image0159n.th.jpg

image0153.th.jpg

prekosutra stizu originalne bmw gumene patofne. tako da ce enterijer biti isto u fulu sto se tice budzenja. ne planiram za sad nista vise. a ni manje.

spolja jos felne kad sredim da ih stavim i to je to.

Link to post
Share on other sites

Volan ti ja mogu naci. Ja sam imao takav i dao sam tipu za neki change. Ako ga jos nije prodao, mogu da vidim oko 80-90 evra je. Zamenio bih rucicu menjaca ( stavio kao kod mene, mislim na oblik). Nakon toga nahranio bih svinje i nista ne bih dirao...

Link to post
Share on other sites

necu jos da menjam volan. prvo felne da sredim... nek saceka volan. nije mi to hitno.

a sto se tice rucice. meni se licno ne svidja ona kod tebe. ova rucica je bas za automaik, i lepo ima ono dugme ispod, da kad saltam za skroz desna dva prsta stisnem i presaltam... a i lepa mi je skroz.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.