Recommended Posts

e ovo isto da pitam. sta znace oni brojevi kad se pojave na displeju. kad se da kontakt na prvi zub, pa se stisne ono dugme za ponistavanje kilometraze, onda se sve kazaljke pomeraju, sve sija, kao danapravi neku proveru. sta znace brojevi na displeju od kilometraze, pokaze se nekoliko razlicitih cifara...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

.....nemoj da jurcas, nemoj da krsis saobracajne propise, uredno se vezi, budi siguran da uvek imas svu potrebnu opremu, nabavi zimske gume, uskoro ce sneg, propusti pesake, nemoj da se trkas po bulevarima, nemoj da pijes alkohol i da vozis, nemoj da se drogiras i da vozis, nemoj da pijes i da se drogiras uopste, i kada ne vozis. nemoj da budes agresivan vozac, da uleces drugima, da prolazis na crveno, cim vidis trepcuce zeleno, pocni sa kocenjem .....

ironija izmedju redova? ...verovatno mi se cini... :)

ovako nesto dosadno i stereotipno ne bih cak ni JA napisala... ;)

e ovo isto da pitam. sta znace oni brojevi kad se pojave na displeju. kad se da kontakt na prvi zub, pa se stisne ono dugme za ponistavanje kilometraze, onda se sve kazaljke pomeraju, sve sija, kao danapravi neku proveru. sta znace brojevi na displeju od kilometraze, pokaze se nekoliko razlicitih cifara...

mislim da je ovo...

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...c=7386&st=0

Link to post
Share on other sites

odlican je za sneg. za zajebanciju i sve ostalo. ali juce mi je pukla zadnja desna poluosovina. moram sutra da odem do strugara da vidim sta moze da nabudzi...

Link to post
Share on other sites

ide raptor odlicno. mozete tu napakovati masinu od 660 bez problema. drug je uzeo preko ebaya masinu komplet sa hladnjakom anlasaerom....sve komplet za 200 i nesto evra.

Link to post
Share on other sites

razmisljam da presvucem krov u crnu foliju. ili krov, gepek i haubu isto u crnu foliju. ali onda je problem sa spojlerom. kako njega presvuci u crno. sta kazete kako bi izgledalo?

evo samo slika krova. bice krov, hauba gepek. sutra...

http://www.imagesforme.com/show.php/882673...itled1qqqqq.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.