Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trebao si na saće da nalepis te prstene a ne spolja na sociva ,pravi efekat daju sociva prstenovima a i manje se rasipa svetlost po faru i braniku.kada si ih stavio izmedju sociva i prednjeg stakla verovatno si zapusio oduske sa strane svakog sociva i time far ne moze da dise i zarobio si vlagu unutra .

DSC01924.jpg

DSC01925-1.jpg

Link to post
Share on other sites

ovako sam ja namestio i vidis na drugoj slici kako onaj debli deo sociva po obodu daje ostru ivicu , a verovatno i nisi mogao lepo da zatvoris far ako si namestio prestene na sociva..

Link to post
Share on other sites

ja to dok sam pričao niko me nije jebao ni 2%...

ali nema veze dobro mu je i tako

vlagu ćeš izluftirati tek kada skineš unutrašnje stakliće

Link to post
Share on other sites

kod normalnih farova ako ne moze da se ocisti vlaga najbolji lek je par granula ''antikondezatora'' ne znam pravi naziv ali znam da se ubacuje u neke duple prozore i koristi se u vojsci tj ubacuje se u nisanske sprave i periskope, a koristi se i u tekstilnoj industriji tako da mozes da obidjes par budtika i povadis one male kesice iz dzepova farmerica ;)

Link to post
Share on other sites
ko pesnica?

ćaleta mi ćopavog...

najjači fazon je bio pre nego što ću zatvoriti far uzmem da ga izduvam kompresorom... kada je pukla kesica... kada su počeli kristali da lete po celom faru...

skupljao sam govna sat vremena...

Link to post
Share on other sites

otvorio sam poklopce iza kao sto je reko leon. stavio sam grejalicu jedno dva sata da greje far. vlaga je ISCEZLA!!!

a gadafi. ja nisam mogo da stavim ove andjelke iza okruglih staklica jer su vece nekako, a od napred su na tesno isto. pa sam nakrljo silikona i stoje.... jebati ga ne moze drugacije. sad sam izluftiro sa grejalicom i fenom. videcemo oce li jos magliti.

Link to post
Share on other sites

evo posle nekoliko dana ne magle ni malo farovi. ja sam zadovoljan sasvim. samo malo sam otvorio poklopcice pozadi, i isusio fenom maglu, i nema vlage.

Link to post
Share on other sites
evo posle nekoliko dana ne magle ni malo farovi. ja sam zadovoljan sasvim. samo malo sam otvorio poklopcice pozadi, i isusio fenom maglu, i nema vlage.

Kazem ti ja. Tako sam resio na nekoliko e 36.

Link to post
Share on other sites

evo slika kako izgleda nikBra i obrve.

ne znam dal da ih montiram uopste. nekako mi zatvore far dosta, a i smanji svetlo.... videcu jos dal da ih stavljam ili ne.

22112007341.jpg

22112007342.jpg

22112007343.jpg

22112007344.jpg

22112007346.jpg

22112007348.jpg

22112007347.jpg

Link to post
Share on other sites

ostalo je par pukotina. vidi se kad se presijava. reko je on sam. ako se pojavi do proleca jos koja da ce ga ponovo uraditi. ili komplet drugi da izlije. o njegovom trosku. ja reko ok. ako bude, bice...

Link to post
Share on other sites

stavicu ih veceras najverovatnije. reko je miki da ce mi dati njegove bele zmigavce, pa onda ce biti cisto beli i prednji i zadnji.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.