Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auto se trenutno nalazi u Bg tj. tamo je prodat, ako neko zeli bas da se uveri mogu ga povezati sa covekom da vidi kako ide, ne razumem zasto mi ne verujete ja Vam iznosim moje iskustvo, koje je pozitivno sa cipom, sad ko voli nek izvoli tu toliko nisu ni bitni konji vec koliko se dobije njutn metara e tu je prava caka, svako ima svoje misljenje a moje je da bez cipa dizel ne ide

Link to post
Share on other sites

ima dijagram na netu. Mozda i moze da se nasvira toliko, ali ko ga ukoci svaka mu cast.

Tog pola sam koristio za treniranje i vise nego odlicno je kocio, uvek ce biti skepticnih, ima vise tjunerskih kuca u Srbiji i ko zeli moze se tamo informisati koliko koji auto moze dobiti ks, konkrtno moj x je bobio 4o ks, pre toga sam izvukao dpf i egr i katalizator

Link to post
Share on other sites

Imate na svim chip-tuning sajtovima podatke za taj 1.6 tdi cr I toliki dobitak je moguc samo na modelu od 75ks koji nose polo I caddy. Ja sam se vozio u caddy-u I nisam verovao...

Link to post
Share on other sites

Jedino valjke priznajem. Ima tu dosta marketinskih patki i tek kad valjci pokazu koliko je povacanje snage moze se reci da je to istina.

Link to post
Share on other sites

Tog pola sam koristio za treniranje i vise nego odlicno je kocio, uvek ce biti skepticnih, ima vise tjunerskih kuca u Srbiji i ko zeli moze se tamo informisati koliko koji auto moze dobiti ks, konkrtno moj x je bobio 4o ks, pre toga sam izvukao dpf i egr i katalizator

Sta treniras? Vozis trke? Ili si s njime trenirao ljudima zivce :lol: Ako je stvarno imao 140ks, mora da je isao kao budala.

Link to post
Share on other sites

A sta mislite o Saab-u remap sa 150 na 230 hp bez odvrtanja ijednog sarafa? Naravno sad ce mnogi reci nemoguce, konja kao u bajci..

Cuo sam da saab turbo benzinci mogu fino da se chipuju. Pratio sam te teme, ali su me izbacili s foruma.

Link to post
Share on other sites

Jedino valjke priznajem. Ima tu dosta marketinskih patki i tek kad valjci pokazu koliko je povacanje snage moze se reci da je to istina.

I polo i X3 je meren na valjcima, na predhodnoj strani sam stavio linkove sa merenja

Link to post
Share on other sites

Ih ludilo laseri....taj polo sa 75,pa svaka naredni motor nisu ni slicni. pocev od turbine pa nadalje...Meni komsija lovac,KAZE ali ja nisam video da vevericu u skoku pogodi u zenicu oka sa preko 30 metara,sad mozete da verujete a i ne morate :pilot: :pilot:

Link to post
Share on other sites

Koliko specijalaca na jednom mestu :) Zasto tvrdite nesto kad ocigledno niste upuceni?! Raspitajte se o tom 1.6 tdi cr motoru kod nekog ko ih radi I vidite ima li razlike u turbini I ostalim komponentama I videcete. Jedina razlika je IC.

Link to post
Share on other sites

Koliko specijalaca na jednom mestu :) Zasto tvrdite nesto kad ocigledno niste upuceni?! Raspitajte se o tom 1.6 tdi cr motoru kod nekog ko ih radi I vidite ima li razlike u turbini I ostalim komponentama I videcete. Jedina razlika je IC.

Tacno tako samo je razlika u vecem usisu, tako da se iz motora sa fabrickih 105 ks moze izvuci 140 i neki konjic, pricam o motoru od 2009 godista

Link to post
Share on other sites

Prica je krenula da iz Pola od 75 se dobija 140...sad od 105 sa cim ce da se zavrsi vise nije ni vazno! A nek neko javi ovima u BMW ovu fabriku da ne prave one 3.0 dizela kad ovi nasi ovde iz 2.0 vade isto toliko konja :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Stvarno si ubedjwn da to malo govno od 140ks moze da gura peticu ili sedmicu preko 500.000km lagano? Ne pravi se veliki motor da bi izvlacio snagu samo.. Taj polo zuji 200-300k i u smece, a turbina i ostalo stradaju ranije

Link to post
Share on other sites

Prica je krenula da iz Pola od 75 se dobija 140...sad od 105 sa cim ce da se zavrsi vise nije ni vazno! A nek neko javi ovima u BMW ovu fabriku da ne prave one 3.0 dizela kad ovi nasi ovde iz 2.0 vade isto toliko konja :lol: :lol: :lol:

Ja sam Gliso iz Uzica reci kad god hoces da se uveris u tacnost idemo kod Sala na valjke ili na zlatiborski da probamo, konkrtno sam napisao da moj auto od polo od 75ks otoren na 105 pa cipovan na 136ks, x3 sam sa 150ks podigao na 193ks, kad god hoces da se uveris nije problem poslacu ti tel na pp pa se javi

Link to post
Share on other sites

Stvarno si ubedjwn da to malo govno od 140ks moze da gura peticu ili sedmicu preko 500.000km lagano? Ne pravi se veliki motor da bi izvlacio snagu samo.. Taj polo zuji 200-300k i u smece, a turbina i ostalo stradaju ranije

da gura 500 nema sanse, ja sam napisao da sam presao sa cipom oko 100000 bez problema

Link to post
Share on other sites

Da ja sam ga kupio novog, redovno odrzavao vw, meni se taj auto pokazao odlicno, nemam razloga da Vam pricam bajke, taj motor tako se pogodilo i to je to, mala zujalica

Link to post
Share on other sites