Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mi obicni smrtnici furamo zute sijalice... nekome je zivot mater a nekome maceha....

ne znam sta da ti kazem :D

eto imam bele sijalice ko te jebe <_<

Link to post
Share on other sites

sta je ono belo na zadnjoj slici? ono sto stoji na vratancima kasete? skontao sam da imam tu neku uticnicu na ovom i naproslom bmwu al ne kontam za cega je.

Link to post
Share on other sites
svetlo je cisto belo negde oko 6000 kelvina ne znam sto nije za bmw kad ga ima i u novijim modelima :prankster2:

zamenio svuda iznad centralne konzole,pozadi levo i desno,napred kod nogu levo i desno i u gepeku

DSC02012.jpg

evo da pitam posto nemam iskustva sa ovim menjacem a ujedno i pretpostavljam da ove oznake S E *(pahuljica) da su to opcije sport,ekonomik i zimska voznja???????

S- sport mod, tada hoces da se salta u crvenom uz obavezni kick down, inace salta na 5500,

E-ekonomik za svakodnevnu voznju, sam salta na 2500,

*- winter zimski mod, koristis ga kada vozis po putu gde ima snega, salta na oko 2000 obrtaja.

Link to post
Share on other sites
Odakle ti ova info?

zakon je u skupstini i trebalo bi da se usvoji do aprila posle spoljno trgovinskog sporazuma (mozda i ranije)

mozda ce pre toga da puste 7 dana slobodan uvoz cisto da bi slaninari malo napunili dzepove

Link to post
Share on other sites

DSC02036.jpg

kakav lip bi mogao lep da ide na ovaj branik cisto da ne bude ovoliko eleganci?ako ima neko neke slike moze da ih postuje ovde

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.