problemi prilikom menjanja stopaljke


Recommended Posts

Divim se da neko ko se razume u BMW nezna za ovu glupost! da u obe shtopke idu maglenke.... Zeljko je to dokazao! a i ja znam da su mu na crnom radile obe maglenke i na crvenom (sa obichnim shtopaljkama)

No sad nije ni bitno... vidi se ko je bio upravu :prankster2:

Imao sam 320 ci iz 1998. godine isti je imao samo sijalicu sa dve niti u levoj stopci, takodje i karavan 328 ia iz 1999. ima samo svetlo za maglu u levoj stopci, kockica 316i iz 1991. imala je samo maglenku u levoj stopci. Vecina automobila uopsteno gledano ima samo u jednoj stopci maglenku 100%, tako po meni nije glupost, napisalo je gore i par ljudi da imaju samo po jedni maglenku pozadi.

Zeljko mozda ti je desna stopka od :prankster2: engleza :prankster2: ?

Link to post
Share on other sites

a to za stopaljke. pa da. vrlo verovatno je neko na oba auta premoscavao magleku i na desnu stopaljku, ili su sve tri stopaljke od engleza e36ice...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ovo ode u nedogled pa da i ja nesto kazem. Na bivsem mom e34 imao sam samo jednu odnosno levu maglenku a u desnom nisam ni imao rupu gde da stavim grlo a kamo li sijalicu. A u ovom sada sto imam, imam obadve maglenke i obe sa dva vlakna. Tako da ne raspravljate vise ima milion kombinacija i varijacija kao i kod sve ostale poreme.

Link to post
Share on other sites