M3 E36 G Power 520hp


Recommended Posts

Tu je u Srbiji i dalje, a kompresor spava kod jednog cike sa foruma :)

a kod kojeg čike? kolko se kod vas cijeni takvo čudo? možeš i na PM odg :D

Link to post
Share on other sites

A u jbt, koliko m3 je imao taj Marko Miloshevic, za moj auto su mi pricali da je vozio doticni, ja lepo proverim i vidim da auto nikada nije bio njegov..... Prazne priche...

Link to post
Share on other sites
Kako sam cuo od jednog druga koji je imao srece da ga vidi uzivo i da ga proba prvi vlasnik je bio Marko Milosevic!

U jebote kakav pedigre...

I nisu sve prazne priče. Gospoda Marko Milošević i Vlada tref su se toga nakupovali, što za trke, što za grad i sve su polomili. Nisu znali kako da isteraju bes...

Ne brinite, dobro su vam urađena kola, oni to nisu odvaljivali, malo zakače krilo na parkingu i to je to...

Link to post
Share on other sites
U jebote kakav pedigre...

I nisu sve prazne priče. Gospoda Marko Milošević i Vlada tref su se toga nakupovali, što za trke, što za grad i sve su polomili. Nisu znali kako da isteraju bes...

Ne brinite, dobro su vam urađena kola, oni to nisu odvaljivali, malo zakače krilo na parkingu i to je to...

Znali da uzivaju...

Link to post
Share on other sites

a zar vi mislite da su sve automobile koje su vozili 'prevodili' na svoje ime i uopste regularno registrovali ?!

ja licno gledao kako se biraju tablice koje ce se staviti na vozilo pre voznje...

kocnice sa tog M3 nisu zavrsile ne onom G3 VRturbo, te sto su na golfu su porucene od preko :drinks:

Link to post
Share on other sites
a zar vi mislite da su sve automobile koje su vozili 'prevodili' na svoje ime i uopste regularno registrovali ?!

ja licno gledao kako se biraju tablice koje ce se staviti na vozilo pre voznje...

kocnice sa tog M3 nisu zavrsile ne onom G3 VRturbo, te sto su na golfu su porucene od preko :good:

Kocnice od preko porucene?!

Pojma nemas!!!

Prodao sam mu ih u kompletu sa motorom i menjacem :drinks:

Link to post
Share on other sites

Po nekoj mojoj,laičkoj proceni...nema tu 520 konja...ili nešto tu nije bilo naštelovano...auto mi liči na onaj čika Bobi Petoševićev...nego,ako ///Miško čita ovu temu...felne nekako liče..!!???

Link to post
Share on other sites
Po nekoj mojoj,laičkoj proceni...nema tu 520 konja...ili nešto tu nije bilo naštelovano...auto mi liči na onaj čika Bobi Petoševićev...nego,ako ///Miško čita ovu temu...felne nekako liče..!!???

lice lice al su tvoje za broj manje... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
Kocnice od preko porucene?!

Pojma nemas!!!

Prodao sam mu ih u kompletu sa motorom i menjacem :pleasantry:

a kako si siguran da su bas te, mozda ima kod Gorana jos neki set :)

...stojim u Goranovoj garazi i vidim nesto lepo crveno u cosku, pitam sta je i odakle a on kaze 'porsche brembo' porucio iz nemacke za G3 ! ja pitam jel 'moz' se nabudzi on kaze imaju i nosace-prelaze za VW, cena 800-900eu (nisam siguran) e sad ako je on lagao mene i ja lazem vas :)

Link to post
Share on other sites
a kako si siguran da su bas te, mozda ima kod Gorana jos neki set :pleasantry:

...stojim u Goranovoj garazi i vidim nesto lepo crveno u cosku, pitam sta je i odakle a on kaze 'porsche brembo' porucio iz nemacke za G3 ! ja pitam jel 'moz' se nabudzi on kaze imaju i nosace-prelaze za VW, cena 800-900eu (nisam siguran) e sad ako je on lagao mene i ja lazem vas :)

Zato sto sam od doticnog licno uzeo novce...

Link to post
Share on other sites