Recommended Posts

Posle duzeg vremena, od recimo jedno pola godine, a inspirisan onim sto sam nasao na ebay-u, uspeo sa da dodjem do originalnog telefona koji moze da se ubaci u kocku. Naime, cini mi se da je malo poznato da je BMW ugradjivao telefon u kocku, i to u ogranicenu seriju 320is Cecotto ili tzv. malog M-a za italijanskoo trziste. Cena na ebay-u se kretala izmedju 250e-350e, sto je, slozicete se, malo previse. Bilo kako bilo, imao sa srecu da naletim na telefon koji je izvadjen iz e38, diplomatske sedmice sa dva telefona i isti pazario za razumnih 90e. Komplet je sadrzao sve potrebno za ugradnju, zajedno sa handsfree-em, sem podnozja za nosac slusalice. Isti sam uspeo da porucim kod Radulovica za tricavih 400din, a u pitanju je deo koji je za e31.

Evo i slika:)

telefon1v.jpg

telefon2v.jpg

telefon3v.jpg

unutrasnjost2.jpg

Pored telefona, ubaceno je jos par stvari: BMW CD changer, visokotonci, zadnje sediste sa naslonom za ruku (nasloni za glavu stizu;)), navigacija umesto check-controla (o ovome sam vec pisao)... Original BMW radio, BMW CD changer i komplet BMW telefon su stigli iz Nemacke zahvaljujuci nasem clanu - glogi-ns ;)

Link to post
Share on other sites

He, he! Hvala :)

Sto si tice maske za zvucnik, to je ustvari maska za ventilator klime, i to one varijante koja se dodaje naknadno. Primetices da je i prekidac za klimu iz jednog dela, a ne i iz dva, kao i na slici dole ;)

klima.jpg

Link to post
Share on other sites
He, he! Hvala :)

Sto si tice maske za zvucnik, to je ustvari maska za ventilator klime, i to one varijante koja se dodaje naknadno. Primetices da je i prekidac za klimu iz jednog dela, a ne i iz dva, kao i na slici dole ;)

klima.jpg

///M sedišta od pletene kože???

Koji je ovo raritet, neverovatno...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nadovezacu se na ovu temu, da ne otvaram novu... Kraj potrage za retrovizorom sa svetlima, ortak mi nabavio; ugradjen, sliku stizu uskoro :prankster2:

Link to post
Share on other sites