Cenovnik redovnog tehnickog pregleda


Recommended Posts

Evo da podelim sa vama,ovo su nove cene tehnickog pregleda,a krecu da se primenjuju od 1.02.2010

1.Putnicka vozila do 1000ccm 1534.00 din sa pdv-om

2.Putnicka vozila od 1000ccm do 1300 ccm 2124.00 din sa pdv-om

3.Putnicka vozila od 1600ccm do 2000 ccm 2596.00 din sa pdv-om

4.Putnicka vozila preko 2000 ccm 3540 din sa pdv-om

plus sto ce svaki obrazac da se naplacuje,svaka sitnica!!!! :huh:

Link to post
Share on other sites
Ne bih sad da psujem ovde ali KAKVE VEZE IMA NA TEHNICKOM KOLIKO AUTO IMA KUBIKA SRBIJO MAJKO?????????

brate misli si mi procitao,al mi bilo tesko da kucam... :huh: :D :)

Link to post
Share on other sites
Vozila od 1300-1600ccm se smatraju srednjom klasom i ona ne plaćaju tehnički pregled.

I to su uradili da bi zastitili svoje govno od proizvoda fiata punta koji se raspada vec sada,znaci oteras 324,524 star 25 godina i oni te oderu a auto vredi maximum 1000e,ako ce realno neka to bude po godini proizvodnje pa ko vozi 2008,2009 neka plati a mucenici sa autima iz osamdesetih nek budu malo postedjeni,slazete li se vi?

Link to post
Share on other sites
sta je ovo? jel ovo negde zvanicno objavljeno?

To mi je tehnicki pregled ustupio novi cenovnik,posto moji rade osiguranje i registracije vozila,pa znam!

Link to post
Share on other sites

Kod mog druga na tehnickom i do sada je bilo podela:

do 1600 kubika 1.500 din.

od 1600 kubika 2.000 din.

uput za atest plina 600 din.

Sad su malo poskupeli i doterali cene za sve kubikaze.

Link to post
Share on other sites

Koja je ovo glupost, cena tehnickog pregleda je vezana za kubikazu. Hajde jos i za vozila preko 2000cc da bude i 20% skuplje gorivo i tecnost za pranje vetrobranskog stakla.

Link to post
Share on other sites

Za motore su jos gori sve su ih spakovali u jednu kategoriju "motorcikli" i tehnicki je 2600 din,e sad da li je 125 ccm ili 1000 ccm,to nema veze!?!?! ;)

Link to post
Share on other sites

Pa ako vec ne dele po vrednosti automobila, sto je po meni jedino mozda i prihvatljivo, onda i treba da bude ista cena za sve.

Jel na BMW-u od 3000ccm treba da uradi nesto vise prilikom tehnickog nego na Yugu od 1100ccm, pa je to skuplje?

Ah da, BMW je duzi, pa mora vise da obilazi, razvlaci kablove i tako to... Sto ce reci da nas ceka cenovnik tehnickog prema duznom metru...

Ili sto je BMW tezi, pa im vise haba opremu....?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da li je bio neko na tehnickom pregledu od 1. februara,u Pancevu su ove cene usvojene na svim tehnickim pregledima sem jednog(drzavna firma)cene od 900 do 1400 dinara,kako je u drugim gradovima?

Link to post
Share on other sites

Ja sam juce urado tehnicki za motcikl na Vidikovcu. Koshtao je 1000 din.

Inace sam se raspitao u kraju koliko su tehnicki, idu od 1000 do 2000 din za motocikl.

Takodje znam da moze da se uradi tehnicki u Parking servisu za 600 din na mostaru.

Takodje moze i u GSPuu, za manje od 500 din, ali tu cenu nisam proverio, vec procitao na sajtu.

Za putnicka se nisam raspitivao.

Link to post
Share on other sites