e30 By Tokyo (No2)


Recommended Posts

Evo opet kocka.... :P

Pa da krenemo iz pocetka...

U pitanju je klot verzija 316M40, `89 prva boja, neudaran i veoma zdrav...

Za ovih par dana koliko je kod mene uradio sam par stvarcica, najbitnije...., odkupio od srkija moje bivse weitec amortizere ( stelujuce ) a nisam ni znao da su stelujuci?? ;)

uzeo sam i njegove opruge 60/40 ali zbog ovog laganog motorcica nije sisao tih 60mm...

Namontirao sam i ovaj lip od golfa III ( znam da se vecina nece sloziti ) ali posto sam narucio Mteh II koji ne znam kad ce stici, morao sam nesto da mu ubacim!! :(

Skinuo sam i katalizator i izvukao novu cevku od pocetka do kraja sa jednim polu protocnim loncem cisto da ga malo ozivim...

U planu ima jos brdo sitnicica, ono sto je bitno je da je osnova kvalitetna i da ima finansiskog prostora za dorade! :lol:

Evo i jedna skromna dirty slicica...., malo se ovih dana drljalo po snegu pa je ostao prljav i brljav na parkingu! :lol:

JpkY0.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sivi je imao fine izglede da postane sex od kocke :P a ovaj... kad izbacis taj MONOFAZNI motor vani mozda bude dobra kocka ;) samo je bitna da je osnova zdrava ostalo lakse ide

i jos nesto ovo je auto tamne boje necu da pricam sa tobom ako tu nebude neke bar 9j felge :(

Link to post
Share on other sites

@BMW E36 POWER

Kakav moze da bude??? ;)

@kick

300km od Beograda, a posto se prvi put nismo pogodili to je ukupno 1200km hahaha hahaha :lol:

@BMWscaner

Nije valjda da sumnjas u mene... :lol:

Bicu iskren zasto sam ovako postupio....., bivsa siva kocka mi je oduzela nekih 5300evra, a svake dalje dorade na njoj su skrnavljenje perfektnog fabrickog primerka, drugar mi je ponudio zanimljivu cifru na ovu recesiju pa rekoh da pocnemo ljubav iz pocetka...

A da budem jos iskreniji..., i 2.5 ( iako fantasticno ide ) mi je postao malko spor! :P

Tako da..., kad dodje vreme, motor fuuuk napolje i ubacujemo nesto malo zlocastije! :(

A ovog mi nije zao da radim..., jel ipak je obican!!! :lol:

@ljilja

1600 Evra klot, sa prenosom i registracijim 1850! :lol:

Posle puno dreseva..., ovaj mi je bio najbolja solucija zato sto sam trazio limariski besprekoran auto, a doticni primerak, sem par tackica na prednjim kockicama i nazad kod kukice za vucu, nema bukvalno nigde nista!!! ;)

P.S

Hvala svima na lepim zeljama!! :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

auto fino izgleda,

na sta si mislio da ga ozivis sa tim auspuhom,da se bolje cuje...odnosno jace..pa jedino to,a da ce auto sad da dobije i 1ks....e od toga nista jedino da izgubi i ono malo neceg sto se zove moment pa kad ga povrati tamo negde ne 5000rpm ucini se da dobije 50ks ali ubrzo poslije je i blokada,a opet ubrzo auto nece ici preko 5500 rpm jer je to smece od m40 kojem u glavi samoj nista nije napravljeno kako valja.....

Auto ima potencijala tu nema sta,jedva cekam zamjenu te monofazne sramote napravljene pod BMW znackom koja je proizvedena u vrijeme kada na ulazu u fabriku nije radio alkotester a hans nije znao za to :D

Link to post
Share on other sites

@kanarinac

Naravnno da cu prodavati, ali do tad..., ako ti treba..., imam jos dva motora na prodaju M40 i 1.6 i 1.8... Pa ako nesto treba?? :)

@eone

@suki

Ma nisam mislio da je auto bilo sta dobio..., :) nego sam mu izbacio katalizator i raspali lonac cisto da malo lakse izdahne... :good: ( a... plus sam dobio 50 evra za taj katalizator ) :)

Ovaj motor je samo za prevoz, i to je too..., a naravno..., zamenice ga nesto zivljie, mada jos nije odluceno sta..., do duse vreme ce pokazati... :preved:

Opet ponavljam, ono sto je najbitnije je da je limarija u zavidnom stanju sa obzitom da je u prvoj boji i da prakticno nista nije radjeno, a to sam i zeleo! ( za sve ostalo cemo lako, samo da prdje ovaj kijamet od zime )

Evo jos koja slika..., uzasnog su kvaliteta ali ajde...

Kao i sa proslim..., medju prvim slikama bice u drustvu sa mojom bivsom zverkom! :)

gHSqi.jpg

gHXpA.jpg

gI1oS.jpg

gIbnr.jpg

gIsQr.jpg

gIxPJ.jpg

gIAjS.jpg

gIHOi.jpg

gIKir.jpg

gIRMS.jpg

Link to post
Share on other sites

Slikacu, mada nema nista interesantno..., fabrika, klot bez icega.... sive boje uredno ocuvan i to je to...

Sem sto sam ubacio jednu fabricku profilisanu kadicu ( neoborivu ) posto je vozacevo sediste polomio bivsi gazda jer covek ima 200 kila, pa sam ovo ubacio cisto da premostim dok ne uleti prava kada!!!

Uzgred, ove dve kadice su na prodaju cena je 100 evrica pa ako nekog interesuju???

Link to post
Share on other sites

Felne su izgleda odabrane, nekima ce se mozda svideti a nekima ne???

Alutec 8J, sa izradom distancera koji idu prakticno u felnu, sa ciljem da se upasuje felna sa rubom sto bolje....

elem

Juce stigao volancic!!! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.