e30 By Tokyo (No2)


Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja sam cuo 230 ali ne mogu da poverujem jel je moj bivsi 2.5 ( koji je isao kao manit ) punio 230 sa 3.72 diff-om... :lol:

Ono sto je bitno je da ide odlicno, stavicu na stopericu pa cu izmeriti, ubacio sam i kraci diff 4.27 sa shperom tako da je bas zivahan na gas a i lepo se preci....

Montirao sam danas neki protocni zadnji lonac, a posto nema nista sem cevi i njega.., cuje se uzasno, kao neki losiji GSI....

Moram sutra odmah da stavim i neki srednji lonac da malo upije zvuk, jel ovo je bas katastrofa..... :)

ONO STO JE NAJVAZNIJE JE DA SAM BAS ZADOVOLJAN... :P

Link to post
Share on other sites

moj kompakt sa m42 je isao 220kmh i bez razmisljanja lupao u blokadu obrtaja.....e sad da je bio duzi diff neznam sta bi mogao,dal bi mogo 230 ili ne bi ni onih 220 migao postici sto je vrlo lako moguce....ali sa originalnim difom je lupao 5 u blokadu kao da je 4 bez razmisljanja..mada...eto sve sam probao ali sestak je sestak... :lol:

IS jeste zivcan ali nedostaje mu sirove snage i momenta,kad sjedne 3 u njega on se rasplace....

Link to post
Share on other sites

Ne trujte mi temu sa zastavom... :pilot:

@eone

Buku prave ali ne smanjuju snagu..., a ni ne povecavaju je..

Dodao sam jos jedan mali protocni napred danas ali je i dalje prilicno glasan..., morace jos malo veci i zatvoreniji...

Danas sam na Altini negde na 50-60 u drugoj provukao pun gas kroz kvacilo i ostao je trag do kraja druge nekih 100-tinjak metara.., do 85km/h od prilike..., jeste asfalt malo klizaviji ali su gume Falken 16-tice 225 i ne mogu da se nacudim kako je eksplozivan motorcic...

Mozda bi bilo pametno pomeriti blokadu za koju stotku gore..., jel doleti do nje dok kazes keks! :)

Link to post
Share on other sites

Cargo vozilo.. :)

zbzj9.jpg

I.S

zbGNA.jpg

Stari M40 1.6 napolje

zbOh0.jpg

I.S in board :applause:

zbLMS.jpg

Shpera levo 4.10 shpera desno 4.27

zbujS.jpg

Montage 4.27 i zavrsna faza radova... :pilot:

zbEir.jpg

Link to post
Share on other sites

@lemi

Jedino da te stavim u gepek da snimas... :pilot:

P.S Ne izvlaci deo reci iz konteksta, deluje smesno i zbunjujuce, a kao posledica vecina koja letimicno pogleda temu i neke od zadnjih postova ce odma razvezati neku glupu raspravu.... :)

Ja nikada ne pricam na pamet! :)

Link to post
Share on other sites
@lemi

Jedino da te stavim u gepek da snimas... :pilot:

P.S Ne izvlaci deo reci iz konteksta, deluje smesno i zbunjujuce, a kao posledica vecina koja letimicno pogleda temu i neke od zadnjih postova ce odma razvezati neku glupu raspravu.... :)

Ja nikada ne pricam na pamet! :)

bravo! što je sljedeće?

Link to post
Share on other sites

@thor

Sledece je drugi motor..., ali na dva tocka! :pilot:

@Coa

Ta grana kosta koliko cela moja kocka..., ako ne i vise?? :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Prvomajski uranak u drustvu i po koja nova slicica!!! :prankster2:

r9fPS.jpg

r9JLA.jpg

raO6r.jpg

rbA_i.jpg

rbUXr.jpg

rcvmA.jpg

rdse0.jpg

Link to post
Share on other sites

Mnogo je 100metara traga u drugoj i za v8 4.4 na snijegu ali vjerujem da je zivcan i da se barem cini da se toliko potpisuje.... svaka cast...

Link to post
Share on other sites

@Suki

Da ponovim... (asfalt je bio klizav)

Elem..., sta?? niko nista??

Ajd sto niko ne komentarise kocku ali petarda je zasluzila bar aplauz... :prankster2:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.