e30 By Tokyo (No2)


Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Azev A 16 7,5 ET 33 sa 20mm distanca nazad i 15mm napred!

Sto se tice guma, napred 205/45 nazad 225/40 marke Falken! :rolleyes:

7sOV9.jpg

Link to post
Share on other sites

Evo jos koja..., nisu nekog kvaliteta jel kad god nekome dam foto aparat prvo zakuca prste po socivu a pre toga se dobro nakrkao bureka, i taman dok sam provalio da su slike mutne puce mi baterija...

ALbOS.jpg

ALej0.jpg

ALgO9.jpg

Link to post
Share on other sites

Fabricki su sa 8 rupa, 98 i 100-tka, i nisu Azev vec OZ, uzeo sam ih radi preprodaje, sredio i reko da vidim kako stoje na kolima, napravio distancere i fljus, tu ce i ostati... :)

Trebaju samo jos cepovi da se srede jel su felne jos lepse sa njima...

Inace..., to je Euro parking senzor, pa se demontaza i montaza vrsi za sekundu.... :rolleyes:

Ims tu jos posla na estetici, branici u crno skroz, zadnji mali lip spreman za farbanje itd...

I sa visinom cemo se igrati jos..., ali tek kad se odluci koji ce motor zameniti ovu igrackicu ispod haube, jel ako bude sestak, ima jos fino da legne...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Malo noviteta... :)

Sparco Road x 2.... :clapping:

obnvS.jpg

Probali je malo u karavanu da vidimo poziciju..., znaci odusevljen sam, jos jedna bitna stvar je da mi se slaze uz sivi enterijer... hahaha hahahaha

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Malo dopune..., posle dugog mozganja ipak sam se olucio za 1.8 IS i nasao ga preko drgara u perverzno ocuvanom stanju sa pravih 160.000km na satu...

Radovi pocinju u sredu po podne!!! ;)

P.S Uzeta je i josh jedna shpeera za rezervu..., tako da sad imam tri komata 3.91, 4.10 i 4.27 hahaha

Link to post
Share on other sites

Slabijim motorom???????

Nemoj sad da me naljutis pa da mu dodam neki fen.... :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites
Slabijim motorom???????

Nemoj sad da me naljutis pa da mu dodam neki fen.... :2u4pvecna8:

ahahhahaah bez uvrede :lol: imam ti ja novi fen,mogu ti prodat :lol:

Link to post
Share on other sites

Sa obzirom da je gorivo sad 1.20evra, stavicu mu i plin i to na pola zavrnut... :2u4pvecna8:

Danas u roku od 5 sati, izvadili komplet m40 i ubacili m42, ostalo jos igranja oko sitnica, sutra vec paljenje! :lol:

Link to post
Share on other sites

Pre mesec dana je pokvario enterijer, danas je pokvario agregat... Ko zna sta je sledece? hahaha

Bolje da si ga konzervirao i cekao da postane oldtimer. :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites

Motor je u zameni sa mojim plus doplata, ugradio ga sam sa drugarima... :2u4pvecna8:

@eone

Nisam vadio enterijer..., zeza laki! :lol:

Nego sam stavio kadice pa sam pokvario fabricku koncepciju.... :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.