Recommended Posts

opusteno ljudi sta vam je, nista zlonamjerno i nista vezano konkretno za tvoj slucaj... samo sam htio da kazem da u sabracajnoj npr. moze da pise i 2004 god, dzaba sve jer kad ukucas broj shasije on je opet '96 :D a ne znam za sabracajne u ostalim evropskim drzavama, al konkretno kod nas u Crnoj Gori u novoj sabracajnoj pise godina proizvodnje, i info o prvoj registraciji, evo npr. meni u saobracajnoj pise prva registracija: 08.02.2000. a godina proizvodnje 1995.

ako hoces mogu da slikam svoju saobracajnu :D

ps. bez ljutnje, nadam se da shvatate sta sam htio da kazem :prankster2:

Link to post
Share on other sites
opusteno ljudi sta vam je, nista zlonamjerno i nista vezano konkretno za tvoj slucaj... samo sam htio da kazem da u sabracajnoj npr. moze da pise i 2004 god, dzaba sve jer kad ukucas broj shasije on je opet '96 :) a ne znam za sabracajne u ostalim evropskim drzavama, al konkretno kod nas u Crnoj Gori u novoj sabracajnoj pise godina proizvodnje, i info o prvoj registraciji, evo npr. meni u saobracajnoj pise prva registracija: 08.02.2000. a godina proizvodnje 1995.

ako hoces mogu da slikam svoju saobracajnu :)

ps. bez ljutnje, nadam se da shvatate sta sam htio da kazem :acute:

ne moras da mi slikas ,znam tako je i kod nas,meni sad u saobracajnoj pise da je datum prve registracije 25.07.2009.-ali to je kod nas prva registracija,a preko je malo drugacije-oni gore navode prvu registraciju oupste a godiste ne stavljaju

to je to otprilike odosmo u totalni off sad,nema ljutnje naravno

al BAS MI JE LEP AUTO :(

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

volan i rucicu mi je presvlacio Markoni iz pozarevca

a za cenu bih morao da proverim kolko bi to kostalo jer mene nije kostalo nista,al covek radi vrhunski

ako ima zainteresovanih nek mi se jave pa cu ga kontaktirati

Link to post
Share on other sites

Odličan je svaka čast!

Meni je bio lepši sa crnim donjim delom... Pregledao sam temu na bimmerforums, ima styling tema e36 ali koji nemaju m branike. Bruka kakvih ima- felni.

Zar nikako nisi mogao da uglaviš one motorsport felne?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Vrlo ocuvan primerak 36-ice, steta sto si ga prodao sem ako ne ides na neku noviju varijantu BMW-a...

Ne uzimam trenutno nista novije a ni starije, treba da resim nesto drugo pa cu onda traziti Bmw-a, imam drugi auto i skuter za to neko vreme

Link to post
Share on other sites