Recommended Posts

Predlozio bih da prekomentarisemo nasu omiljenu marku i damo misljenje o najlepsem i najruznijem BMW ikada.

Po meni najlepsi ikada serija 8(E31)

Po meni najruzniji ikada serija 3(E90) prva verzija,redizajn je ok.

Link to post
Share on other sites

E31 napravljen pre 20 godina, sa dizajnom danasnjih automobila. Bez premca najlepsi BMW.

E36 compact ( bez uvrede vlasnicima), najruzniji BMW ikad napravljen, kao da ga je neko od pozadi odsekao sekirom, enterijer u blagom smuslu reci katastrofa.

Link to post
Share on other sites

meni je moj zeleni e30 kupe najruznji BMW svih vremena....

a generalno

e30 prije fl kupe

e38 fl

a e60 i e90 su mi ispred svog vremena i tiha patnja....

Kris bangl koji je konstruisao e90 je šutiran jer je konstruisao auto kakav bi trebao biti tek za 10 god...

to mi se sviđa,sto svcaki auto mora imati 4 fara,pa ne mora... ovaj sad sto je nacrtao novu peticu nas je vratio 15 god nazad...

ali misljenje je ko supak,svi ga imaju...

Link to post
Share on other sites

Za mene nijedan bmw nije ruzan, osim onih kojih se docepaju romi da vuku karton na otpad. Neke manje ili vise volim al mi nijedan nije ruzan,

E24 :) E30 :lol: E38 :lol: E28 :D 2002 :D bavaria.... stara skola to je lepota.

Link to post
Share on other sites
Za mene nijedan bmw nije ruzan, osim onih kojih se docepaju romi da vuku karton na otpad. Neke manje ili vise volim al mi nijedan nije ruzan,

E24 :lol: E30 :lol: E38 :D E28 :D 2002 :) bavaria.... stara skola to je lepota.

:)

Link to post
Share on other sites

Najlepsi - bez sumnje E9 3.0 CS

Najruzniji - hmmm... pa ima ih vise za koje bih rekao da su ruzni, ali neka to bude E60 posto licna na Hjundai vise nego na BMW.

Da se razumemo, BMW nije po definiciji lep auto. Glavni adut je za volanom i ispod haube. U celoj istorji BMWa postoji najvise 5-6 modela koje bih nazvao lepim.

Link to post
Share on other sites

Najlipši su mi BMW OldSchool auti, na prvom mistu je naravno e28...Dalje idu nuladvojke, e9, e12, e24, e23, kocka, e36...

O ovih novijih iman favorita, a to je e82 koji je po meni tako lipo ispa da je to strava...također su mi e60 i e92 odličnog izgeda... :)

Najružniji mi je e65 zato šta sprida izgleda ki da plače... :)

Link to post
Share on other sites

Drugari,ja sam ljubitelj BMW i svi su mi lepi,vi bmw dozivljavate drugacije tako da je tema bezveze.Znaci mozete za sebe da kazete da ste ljubitelji nekih modela bmw a ne BMW.

E60 jedan od najlepsih,tako da vanyonni izadji malo iz dupeta ovima iz top gear-a

A andrej ti bi valjalo jos pasulja da se najedes pa da mi pricas nesto

Svi ste vi kurtoni od ljubitelja BMW-a jer vas ocigledno interesuju da biste bili vidjeni ili face ili sta vec znam

Izvinjavam se drugarima kojima se svidja BMW na njih nisam mislio

Link to post
Share on other sites

misljenje je ko supak svi ga imaju....

cjenim objektivna misljenja,ali imati misljenje samo jer je cool old school me smeta..misle ljudi da je fora biti fan e21 i e28 (ima ih jako iskreni to znam)...reci da je e60 ruzan je can svake pameti i mogu misliti da ga je takvog proglasila jedna sovinisticka emisija poput to geara koja je doslovno popljuvala //M1 koji je bio ikona u jednu ruku.

e sad,e60 by Bangl je auto ipred svog vremena,nesto neviđeo i nesvakidasnje,a sta su napravili ovi novi supci sa novom peticom,ne zna se vise jel serija 5 ili 3 ili7 ili GT,sve lici jaje jajetu (audijeva filozofija) i to me jako smeta.

iskreno e28 je prvi BMW u kojeg sam sjeo i to mi je najruzniji i najneskladniji auto ikad...

da ja sam zaljubljen u svog e30,dok ne budem imo love za boljega :)

Link to post
Share on other sites
A andrej ti bi valjalo jos pasulja da se najedes pa da mi pricas nesto

Svi ste vi kurtoni od ljubitelja BMW-a jer vas ocigledno interesuju da biste bili vidjeni ili face ili sta vec znam

Hahahahahhaha, bas zato, da bih bio vidjen, pa da je tako, sigurno ne bih pljuvao po petici GT, e65ici, e63ci, sta mislis o tome?

Link to post
Share on other sites
Hahahahahhaha, bas zato, da bih bio vidjen, pa da je tako, sigurno ne bih pljuvao po petici GT, e65ici, e63ci, sta mislis o tome?

Eto koliko si ti merodavan za lepotu nekog modela jer E63 kada je izasao pokupio je silne nagrade za dizajn,tehnoloska resenja,i jos mnoga ne secam se koja nije skoro bilo,E60 kad se pojavio pomerio granice u automobilizmu,i sad samo vanjoniju andreju i ovima iz top geara ne valjaju,znaci da vi treba kod lekara da idete ili da idete recimo na dacijin forum oni imaju svega dva modela i svi su extra lepi

Link to post
Share on other sites