Recommended Posts

Dobro, sestica i nije toliko ruzna kao ostali modeli koje sam naveo (ne kazem da je ne bih vozio), ali i dalje stojim pri svom misljenju.

Miki, o ukusima se ne raspravlja, rekao sam svoje iskreno misljenje, ne znam sto te to pogadja toliko.

A, da, e60 mi je omiljeni auto, mislim da to svi u mojoj okolini znaju :huh:

Link to post
Share on other sites
@ Miki s38

Miki, nije pitanje ni dupeta ni Top gear-a, ne ulazim u mehaniku, ali sto se tice estetike, a tu sam merodavan, e60 je uzas.

Po cemu si ti to merodavan???a recimo neko drugi nije

Link to post
Share on other sites
Po cemu si ti to merodavan???a recimo neko drugi nije

Pa recimo da sam zavrsio fakultet za dizajn :dance3: A ovaj gore je fantasican!

Link to post
Share on other sites

Svaki je lep na svoj način,a kao što je neko već spomenuo o ukusima ne vredi raspravljati.I svi se slažemo da nema lepšeg i boljeg od BMW-a,amin.

Link to post
Share on other sites
Pa recimo da sam zavrsio fakultet za dizajn ;) A ovaj gore je fantasican!

:dance3: ja ti zelim jos 15 da zavrsis,ali to nije merodavno,jer postoje ukusi,cim ti govoris a jednom prilikom si isto u nekoj temi govorio kako je logan extra mega giga,nesto ne mislim da si merodavan pa tacno jos 30 fakultta za dizajn da zavrsis

Link to post
Share on other sites

Pa vidi, dovoljan je i jedan pa da budem merodavniji od nekog bez.

Nije me mrzelo pa nadjoh citat: "...posedujem i Daciu Logan staru tacno tri godine (sada vec 4,5, prim. aut.), i auto za sada ide odlicno kao i prvog dana, nista nije menjano i sve savrseno radi." Ne znam gde tu pise "ultra mega giga".

Ovde i jeste poenta u ukusu, nekima je e60 po ukusu, nekima nije i ne vidim smisla u daljoj raspravi i trovanju topika.

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da Miki nije merodavan jer je zaludjenik za BMW, ne voli kritike na racun istog, ne voli da mu protivrece - zakljucak je da je neobjektivan i nemerodavan :dance3:

Ja volim da citam sta pisu, izmedju ostalih, Andrej i Vanyonni....deluju informisano, imaju svoje misljenje a i licno mi se svidja njihov ukus...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Aj ovako, ja cu napisati najrunije a ostali su, ok.

Z4 je ubedljivo NAJGORI od svih "modernijih" BMW-a iz prosotg razlga skloni mu znacku i moze da bude MX-5 S200 ili bilo sta. Prosto bubrezi nisu u liniji sa svetlima i kraj to nije BMW.

Z1 iako tehnicki interesantan auto, cak i za svoje vreme previse nemastovit.

E60 sta reci, igrala se deca ostali bez ideja pa onda oprobani recept, svuda ostro na krajevima malo "obori" ivice i to je to. Job done. Ostali kvaliteti vozila na drugo mesto.

Serija 7 E65 pre restajlinga. Jednostavno zadnji kraj vozila je sta?!?! Kinuo dizajner dok je povlacio liniju gepeka? Skocila mu macka na tastaturu pa ispritiskala dugmice?!?!? Ne znam ja onde ne vidim NISTA lepo.

Svi kompakti do jednog.

E28 neko rece da je neskladan,upravo je to rec koju sam trazio, nije u kategoriji ruznih, ali malo je cudan i zato mi se ne svidja.

PS nova serija 7 f01 je opsno blizu kategorije ruznih BMW, ali bocna linija i rep su naprosto ODLICNI tako da onu omasku oko maske mogu i zaboraviti.

Inace najlepsi je definitivno stara 6-tica, CSL sa prethidne strane i dizajnerski fantastican (a usvamu drugo krs od BMW-) Z8 cisto zbog svog retro dizajna.

Link to post
Share on other sites