Recommended Posts

Interesuje me kako utvrditi ispravnost senzora temperature(PLAVOG) i za sta mu sluzi onaj braon boje pored njega?Povecala mi se potrosnja na neverovatnih 18lit. pa sumnjam na to. :angry: :angry: Testirao sam vise puta i sa razlicitim gorivom ali uvek isto 15 do 18lit.Motor 1.8/115ks m40.

Link to post
Share on other sites
Interesuje me kako utvrditi ispravnost senzora temperature(PLAVOG) i za sta mu sluzi onaj braon boje pored njega?Povecala mi se potrosnja na neverovatnih 18lit. pa sumnjam na to. :angry: :angry: Testirao sam vise puta i sa razlicitim gorivom ali uvek isto 15 do 18lit.Motor 1.8/115ks m40.

senzor.png

Link to post
Share on other sites
Interesuje me kako utvrditi ispravnost senzora temperature(PLAVOG) i za sta mu sluzi onaj braon boje pored njega?Povecala mi se potrosnja na neverovatnih 18lit. pa sumnjam na to. :rolleyes: :) Testirao sam vise puta i sa razlicitim gorivom ali uvek isto 15 do 18lit.Motor 1.8/115ks m40.

braon sluzi za pokazivac temperature na km satu...

Link to post
Share on other sites

Zamenjen senzor,nemogu vam opisati koliko mirnije radi i kada je hladan,nema trunke dima ni mirisa benzina kao pre a potrosnja se vratila na 12 do 13 lit.I Naravno ubrzava kao blesav bez trzuckasnja. od 0 do 100 za 11 sek.Tako mali deo a da toliko sranja napravi coveku i zivce pokida.Jos cu i landa sondu da proverim.

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...

Imam problem na autu bmv 320d e46 2002god

Cim dam kontakt (auto mi ne radi nekoliko dana), temperatura mi skoci na skroz crveno.

Auto sam nosio u jedan servis i "majstor" nije mogao da nadje problem, pa sam oterao u drugi servis (elektricar) da ga pogleda.

Javlja mi danas da je otisao neki senzor (ne znam koji tacno) na valjda glavi motora, ali ne moze da pridje njemu i da ga zameni. Pa ako ne sredi u naredna dva tri dana, da ga oteram opet kod nekog mehanicara da ga zameni.

Ne znam sta vec da radim, ovaj problem mi se vuce vec dva meseca, bez auta sam i imam glavobolju od svega.

 

Moze neka pomoc, savet ili sta?

Link to post
Share on other sites