Recommended Posts

Od Suvace prema Sumici, kamenitom ulicom, sa desne strane bio je jedan tip što je radio bmw-e. Ne mogu da se setim kako se zove i da li još radi ali možeš pogledati.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo me opet, nisam bio u Srbiji. Dosao neki dan.

Odnesen auto u servis u NS, instalacije pregledane vise puta, sve je dobro.

Receno je da je verovatno motorni kompjuter otisao, narucim deo - ugradim, i dalje isti problem.

Da podsetim, kad dam kontakt-upalim auto, automatski temperatura motora skace do maksimale i ne spusta se.

Ovo je vec nocna mora, neverovatno.

Link to post
Share on other sites

 

Pogledaj sve osigurače. Probaj da ocitas stvarnu temperaturu motora. Možda ti i tabla ne valja.

 

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

reseno, e moji majstori.. u nsu promenio 3 majstora i u kikindi 3.

crkla je instrument tabla, sto je najgore.. u svoj nervozi, kum tera isti bmw samo karavana. skinem instr. tablu, montiram kod mene i sve funkcionise.

 

Link to post
Share on other sites
On 3/29/2017 at 9:20 PM, Sicko said:

Ja sam poprilično siguran da je problem u kodiranju instrument table. Mada nisam majstor.

Ja ovo napisah!!! Definitivno sam pogrešio profesiju, majstor sam trebao da budem....

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
Od Suvace prema Sumici, kamenitom ulicom, sa desne strane bio je jedan tip što je radio bmw-e. Ne mogu da se setim kako se zove i da li još radi ali možeš pogledati.
Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
Vanja,imam ja jedno pitanje za taj senzor temperature vode,gde se nalazi kod 325 tds???

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...