Recommended Posts

super...cujemo se i za to...ti ces me stvarno natjerati da obijem banku nedje!!!samo da te pitam...npr kad mi crkne sijalica,moram li bas a tu marku xenona taziti sijalicu?Ima li rezervnih?A za pare cemo lako...ima Jovo racun pa cu mu ja uplatiti ako se odlucim...

Link to post
Share on other sites

Ne mora od istog proizvodjaca,mogu se nabati rezervne,mislim da je 40-50 eur par.......kod e36 ako crkne bez problema mozes vratiti staru dok ne dobijes xenon

Link to post
Share on other sites

Mi vršimo ugradnju XENONA na sve tipove automobila cene su od 200-260 eur,po meni su mnogo bolje 8000k jer imaju jako lepo svetlo.Ugradjujemo i 6000 ali slabije posto su ljudi zadovoljniji sa 8000.veoma je bitno sto se ta sijalica negreje na vise od 45-60 stepeni i neostecije far!I troši samo 35w bez obzira na to sto radi na mnogo vecoj voltazi,a i vek sijalica je znatno duzi od obicnih!

Ali uz malo truda mozete ih sami ugraditi!

SMART

UL.Gunjak br 31

Kumodraž

(Ivan folije za stakla)

064/15-17-331 062/220-350

Pozovite se na BMW klub

Link to post
Share on other sites

po meni su mnogo bolje 8000k jer imaju jako lepo svetlo.Ugradjujemo i 6000 ali slabije posto su ljudi zadovoljniji sa 8000.

8000 naravno bolje sijaju u smislu da bolje osvetljuju,ali koliko sam ja provalio ljudi vise uzimaju 8000 zato sto su plavo i plae se na to,kao sto se neki pale na plave pozicije,ista prica,samo neka je plavo to je cool......po meni mnogo lepse su bele kao 6000,kulturica,sto bi rekli

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...