14.03.2010. skup - Leskovac


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo stigli beogradjani,i samo da se izvinim ovima sto prozivaju da se beogradjani ne oglasavaju,sto nismo imali kod sebe opremu da mozemo iz kola da pisemo,tako da molim te iste da kad se pojave ili naprave skup sto kaze Milan onda neka pricaju.

Sve pohvale za drugare sa juga bilo je mnogo dobro zezanje kao i svaki put kada se sretnemo.Gde god da se pravi zna se koji su uvek tu.

Za Andreju.sinoc ga je aca zvao da ga pita da ide jer je bilo mesta ali je prekinuo vezu,tako da ne bude da ga se nismo setili

Link to post
Share on other sites

Za Vladu V6,

NA KOME SI SKUPU TI BIO???

KOJI SI NORMALAN POST NAPISAO SEM U OGLASIMA???

DA VIDIMO TVOJE UMECE SA AUTOM???

LJudi se trude da nesto izorganizuju, trose svoju energiju, vreme i novac, a ti tako pises. Pojedinci prelaze za dan kad je skup i preko 500 km, a ti ako nemas nesto pametno da napises, bolje ne pisi. Jos jednom budes li ovako provocirao dobices trajni ban, jer si toliko bezobrazan da nemam reci. Tvoji postovi se odnose samo na prodaju delova i provociranje ljudi. Svoje komplekse leci na drugom mestu, a ne ovde. Moderatori se vise nece raspravljati sa tobom.

Link to post
Share on other sites

Svako je na svoj nacin danas ulepsao skup, ali bez zajebancije! Navodim svoj primer to sto mislim da mi nesto curi! :( Sve je bilo na svom mestu, a ko misli da moze bolje da ispadne ... Neka proba da napravi bolje, nemam nista protiv.

@Gagy - potpuno si u pravu, pravili smo mi skupove i kod mene u dvoriste

@forumashi- neka zaobidju ovu temu - MOLIM VAS!

p.s. nista mi vise ne curi ... nema sta XD

Link to post
Share on other sites

Samo Darko da stigne kući i eto slika i filmića od Beogradske ekipe, inače ovaj skup je bio daleko bolji od prošlog što znači da se južna ekipa uvežbava tako da očekujemo da sledeći bude još bolji. Svaka čast za organizatore.

Link to post
Share on other sites

PA DA SAM BIO U LESKOVCU! ili u tu okolini naravno da bi dosao. 80 posto clanova je sa juga srbije i zato su dosli. a sta mi koji smo ovde... nista.

kad bude bio skup u BGu ili gde vec doci cu naravno.

po slikama bi rekao da je bilo odlicno i svaka cast. ali za mene i dosta nas odavde je to prevelik put. i jebiga. da je blize dosao bi. sto da ne bi.

Link to post
Share on other sites

E zbog takvih stvari postoji cudna rec "ORGANIZACIJA", dogovorite se vas 5-orica i sednete u jedan auto i dodjete i put ispadne po nekih 1500 dinara MAX! Ispravi me ako gresim!

Link to post
Share on other sites

mogli smo... al nismo.

i sta onda? ko cigani da se natrpamo u kola. a skup je da se dodje. da svako dodje sa svojim autom. da se pokaze, poprica po koja, pojede popije....

u pravu ste za to. bolje da smo i tako uradili nego ovako. nikako.

Link to post
Share on other sites

Sledece vece okupljanje je King of Europe to je pa upola blize pa da vidimo ko ce tada da dodje.

Danas je bilo prelepo i zelim da se zahvalim svima koji su dosli a posebno ljudima koji su prevalili kilometre i kilometre da podrze danasnje okupljanje.

Link to post
Share on other sites
@ Hermes- Ko kaze da nismo pravili skupove u dvoristu??? :(

@Zeljko-Nije bitno odakle je koliko auta bilo,bitno je kojih auta je bilo!!!A ti druze ako mislis da je nesto bilo lose,organizuj da bude bolje,pomeri bulju sa stolice i pokazi da moze bolje...ja cu prvi prihvatiti inicijativu!!!!

@Miki-Ekipa iz BG-a je jos uvek u putu i hvala im sto su dosli i jos jednom dokazali ko je ko!!!

Zeljku da nisam u kozi kada se Kimi dohvati tastature :( :(

ovo nisam skuzio. sta si hteo da kazes.

Link to post
Share on other sites

Pridruzujem se cestitkama da je sve bilo u najboljem redu,dobra organizacija dosta prisutnih da i sam iskazem zaljenje sto nisam dosao ali 300km u jednom pravcu je velika cifra po ovakvom vremenu,zanima me kada je sledeci skup bmw-fanova i gde ce biti,kragujevac je nekako na sredini pa bi mislim tu bilo najprihvatljivije za vecinu.

Link to post
Share on other sites