14.03.2010. skup - Leskovac


Recommended Posts

cela srbija se pregazi za par sati a vama je leskovac daleko. sta bi radili da vas bugari ili makedonci pozovu na skup? ja znam skrpio bih i ako treba i poslednji dinar, seo u svoj ili sa nekim u auto i eto me tamo. pozdrav za sve koji su bili na skupu. povratak za BG je protekao extra . posle onakve klope i par piva prespavao sam do BG-a

Link to post
Share on other sites
  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Druze i nama iz bg je 300km u jednom pravcu,tako da nije kilometraza presudna,ali dobro uvek isti isto pricaju tako da ko je bio extra se proveo ko nije sta cemo mu.

Zeljko srb,opusti se Gagi se sali,verovatno je mislio na mene,tj sta cu ja da pisem,jer uvek svi imaju iste izgovore,a kada se dogovara akcija svi sve hoce a posle ih nema.Mislim da slike govore 1000 reci ali ipak nemogu da kazu u potpunosti kako smo se proveli

Link to post
Share on other sites

Ovako:

Ja sam prvi put bio na nekom ovakvom skupu, i mogu sa zadovoljstvom da kazem da je bilo odlicno, imalo je tu sta da se vidi, jednostavno ti momci koji su tamo driftovali i palili gume zasluzuju jos jedan veliki aplauz od mene, rado cu se odazvati svakom skupu jer ti momci zasluzuju da butu propraceni uz vecu masu ljudi jer njih to vise kosta nego nas koji smo bili nemi posmatraci. Sto se tice ove teme netrebamo se prepucavati ko je bio i ko nije, jednostavno mi koji smo bili trebamo dati podrsku, pohvele i pokoju sugestiju da to jos bolje bude sledeceg puta.

Samo napred momci!

Sve je bilo super!

Link to post
Share on other sites

@nino brate np-le-np imas tacno 400km :( al nebitno vidimo se na sledecem skupu.

@djole318 potpuno si u pravu, meni je dosta jeftinije da odem bilo gde u srbiji na skup nego da pravim ovo, ali je sve to nebitno bitno je druzenje :(

Link to post
Share on other sites

Toliko od mene za sada, ovo je deo slika vise na facebook grupi naseg foruma, sledi i jos par klipova, ali su veliki fajlovi pa treba vremena da se uploaduje na you tube.

Jos jednom sve pohvale za ekipu sa juga, hvala na nezaboravnom danu

Link to post
Share on other sites

Sjajan skup, odlicne slike, zanimljiva je ona sa Miletom sto se luftira :D

@ Miki & ostali, u dzepu drzim dva telefona, moguce je da se nesto ispritiskalo, da mi malopre nisi poslao poruku ja ne bih ni znao da me je Aca zvao. Bas mi je zao, nije bilo do mene... Pozdrav svima i nadam se da se vidimo sledeci put.

Link to post
Share on other sites

Sjajan skup, odlicne slike, zanimljiva je ona sa Miletom sto se luftira :D

mile se luftira na 160km/h

cim je izbacio glavu kroz siber brzina spala na 120

ne mozete ni da zamislite taj otpor :D :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

mile se luftira na 160km/h

cim je izbacio glavu kroz siber brzina spala na 120

ne mozete ni da zamislite taj otpor :lol: :D :lol:

Ma tebi je krivo sto ti ne mozes tako. :D :lol:

Link to post
Share on other sites

HaHa....Vesela beogradska kockasta Ekipa :D

Pa Mora da se zna ko je u klubu zaduzen za odnose sa medijima...nema tu,ako treba i glavu kroz siber,nego sta :lol:

Jos jednom.....Bilo je ludo,oni koji nisu dosli imaju za cim da zale

Nadamo se da ce nareni put biti jos bolje :lol:

Jutros sam prosao kroz Leskovac,ceo je u tragovima od guma a mislim da ce leskovacki putari da zovu Acu da sredi one rupe kod semafora :D

Link to post
Share on other sites