Mišeluk 21.03.2010.


Recommended Posts

Pa Novosađani i svi ostali ko je raspoložen,sutra se sastajemo na Mišekulu u 12,00 čas. pa dobro došli,malo da se družimo,slikamo itd.

Za sada sigurno ide 4-ro kola malo je kad nisam ranije dogovorio ali šta je tu je. :lol:

Link to post
Share on other sites

ma nije to nikakvo okupljanje... vec ono standardno odpadanje... pa da otvorimo sezonu na vreme... lepo vreme pocelo, treba se odpdati na miseluku.

Link to post
Share on other sites

Hajde jos kao klub da otvorimo celije i na severu i onda nam ostaje centar. Truba bi bilo da jug bude najaktivniji, kada ima dosta potencijala i na severu.

Link to post
Share on other sites

Svaka cast, tako se pocinje. A Zeljko je ubedljivo naj zajebanija faca, a i bimmer mu je nadrkan.

Link to post
Share on other sites

zajebavam se malo ja...

sad dolazi lepo vreme, pa se mozemo dogovoriti unapred za nesto vece. ovo je bilo cisto onako bezveze... sve u svemu super.

Djomla. aj posalji mi sve slike sto si slikao al u punoj velicini. idi na www.imageshack.us i kopiraj mi link albuma

Link to post
Share on other sites

eto aj da se sad dogovorimo za sledecu nedelju. dolazi ekipa neka iz bga. neka dodje jos ko oce. da bude sto vise kola. al neka bude posle podne... kad se razidju motori, i kad se naspavamo... tamo posle nedeljnog rucka. reci ti djomla satnicu.

Link to post
Share on other sites

SAD U NEDELJU KO DOLAZI????

ajde nek dodje neko sa strane... da nas se skupi malo vise...

evo spiska...

1. zeljko

2. djomla

3. nidza sa kockom sivom

4. ....

Link to post
Share on other sites