Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel tvoj 285+hp ?! :preved:

Prethodni vlasnik je radio chip, ali nije bio auto na valjcima tako da ne znam koliko stvarno ima. Serijski 286hp, i dodas mene koji vredim kao ergela i to je to :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

@miki_e36 posle 4krpm bas kao motor, povadjeni katalizatori i srednji lonac :D

@CasperBg82 Tesko brate, nema tamo mnogo zainteresovanih za to, mrtvo more. Bolje naci u Bg neki veliki parking pa da mozemo malo i da se trkamo driftujemo i slicno, to u sapcu ne mozemo :'(

Link to post
Share on other sites

Ako bude kisno vreme organizovacu ja tatu da dodje traktorom da nas izvlaci :D Mada ideja je dobra, samo treba organizovati, to je dobro mesto, ali opet nema mesta za malo paljenja guma..

Link to post
Share on other sites

Popravi mi rikver svetlo, greh da ovakav auto ima "problem" sa instalacijom.

P.S. Jeli dobio drugar krilo???

Problem u instalaciji, menjao sam prekidac i opet kao i ranije nekad radi nekad ne, a i ne vozim ga ja tako da mi je svejedno. Uskoro cu predstaviti moju novu masinu, idem na nesto iz 72. godine :D

A za krilo ne znam nista nije me zvao, verovatno je dobio :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

nemoj mi reci da ces m da se odreknes :) sta sam danas cuo ne mogu poverovati

Link to post
Share on other sites

Mozemo na crtu ko zeli pa neka vidi koliko je mrtvo :D

Kada otopli malo! :P

Daj neke svezije slike...

Slikaj motorni prostor i enterijer...

Lep autic! :)

M je M

Link to post
Share on other sites

nemoj mi reci da ces m da se odreknes :) sta sam danas cuo ne mogu poverovati

Izbrojis 4000 i mozes ga u delove rasturiti :D Meni vise ne treba, u dvoriste dolazi e38 bez razmisljanja.

Bice slika, sad sam rasturio enterijer, a i nemam vremena, odlepilo mi se nebo i godinu dana ceka da ga zalepim :D

Link to post
Share on other sites

Izbrojis 4000 i mozes ga u delove rasturiti :D Meni vise ne treba, u dvoriste dolazi e38 bez razmisljanja.

Bice slika, sad sam rasturio enterijer, a i nemam vremena, odlepilo mi se nebo i godinu dana ceka da ga zalepim :D

samo napred...sto ih je manje to bolje ... ma sta za 4 , prvi ko izvadi 3 - samo neka tera !!!

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.